Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Oczkowanie:

Twoja wycena:

( z VAT)

Jak przygotować plik

 

 

Baner jaki materiał?

Banery wykonujemy na wysokiej jakości materiale o gramaturze 510g.
Materiał ten cechuje się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne oraz czynniki zewnętrzne. Dzięki metodzie druku solventowego mamy pewność, że prezentowane grafiki, zostały odwzorowane z bardzo dokładną precyzją.

Baner oczkowany — jak zrobić?

Nasza firma od lat zajmuje się wykonywaniem banerów reklamowych. Chętnie podejmiemy się wydrukowania Twojego projektu. Jeśli nie masz pomysłu na własny projekt graficzny — zleć go nam!

Wykwalifikowani graficy stworzą atrakcyjny i intrygujący odbiorców projekt. Dzięki doświadczeniu, kreatywności, zaangażowaniu, projekty przez nas wykonywane są nowoczesne i innowacyjne. Przekonało się już o tym duże grono naszych konsumentów.

Wydruk wielkoformatowy co powinien zawierać ?

Warto, aby baner był nowoczesny zwiększy on zainteresowanie odbiorców.
Atrakcyjne, kolorowe, chętniej zwrócą uwagę i wzrok przyszłych klientów. Promowanie marki lub firmy w ten sposób znacznie zwiększy pozyskiwanie nowych współpracowników.

Co to baner reklamowy?

To najpopularniejsza forma wydruku reklamy wielkoformatowej, umieszczana na ścianach budynków, ogrodzeniach. Zarazem jest najtańszym sposobem na promocję towarów czy wizerunku firmy.

Korzystając z usług naszej drukarni to gwarancja, że kampania reklamowa będzie przeprowadzona na wysokim poziomie.
A zaprojektowane przez nas banery będą oryginalne i dobrze promujące markę.

Jaki rozmiar baneru reklamowego?

Zaletą takiej formy reklamy jest nieograniczony rozmiar, od małego do ogromnych wielkoformatowych wymiarów. To najpopularniejsza forma reklamy wielkoformatowej, umieszczana na ścianach budynków, ogrodzeniach. Zarazem jest najtańszym sposobem na promocję towarów czy wizerunku firmy.

Jakie wykończenie baneru?

Każdy baner jest wykończony za pomocą oczkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje oczkowania. Standardowo wykonywujemy oczkowanie co około 50 cm. W przypadku dużych rozmiarów baneru reklamowego zalecamy oczkowanie co około 25 cm. Zwiększa to jego wytrzymałość na czynniki takie jak wiatr.

/>