Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Laminowanie:
Nacinanie
Wykończenie

Twoja wycena:

( z VAT)

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.

Przy zamówieniu etykiet o nieregularnym kształcie wymagany jest projekt linii cięcia.  Jeśli nie posiadają państwo siatki z liniami cięcia to za dodatkową opłatą grafik ją przygotuje. 


Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl


Naklejki z folii samoprzylepnej

Nalepki sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebne są informacje o produkcie. Naklejki stosowane są często do bieżącego znakowania produktów dodatkowymi oznaczeniami. Przydają się przy etykietowaniu produktów i są wygodne w przechowywaniu. Drukujemy etykiety na różnorodnych materiałach. Etykiety samoprzylepne z nadrukiem mogą być wykonane z folii samoprzylepnej mat lub błysk. Dodatkowo uszlachetnione poprzez laminowanie mat lub błysk. Nalepki to doskonały sposób na wyróżnienie swoich produktów. Wybierając naszą ofertę, decydujesz o kształcie oraz własnej grafice. Największą zaletą jest możliwość zamówienia naklejki z własnym nadrukiem. Nie musisz ograniczać się do konkretnych wzorów. Wystarczy, że przygotujesz projekt, a my zajmiemy się resztą.

Producent naklejek samoprzylepnych

W naszej drukarni internetowej znajdą Państwo samoprzylepne naklejki. Nalepki mogą mieć różnorodne zastosowanie. Nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt drukarski. Duża wiedza i doświadczenie zapewnia, że możemy przedstawić mnogość rozwiązań.

Oferujemy m.in.:
- etykiety, naklejki samoprzylepne na słoiki
- etykiety samoprzylepne na butelki
- nalepki na maszyny, urządzenia, kotły, piece
- nalepki na miód, ser, chleb
- naklejki samoprzylepne na znicze

Miejsce na nalepce produktu powinno być odpowiednio zagospodarowane. Na etykiecie musi się znaleźć logo firmy, nazwa i typ produktu. Również dodatkowe informacje do wpuszczenia produktu na rynek. Jednocześnie warto pamiętać o haśle marketingowym. Dobrym rozwiązaniem jest bezpośredni zwrot do klienta. Należy tak zaprojektować nalepkę, aby te wszystkie elementy ze sobą współgrały.

Nalepka to swego rodzaju wizytówka produktu. To właśnie etykieta przyciąga wzrok klienta. Finalnie może przesądzić o tym, czy ten zdecyduje się na zakup. Powinna zatem być dopracowana, estetyczna oraz budzić pozytywne skojarzenia.

W Drukarni Projekt mamy bogate doświadczenie. Gwarantujemy krótkie terminy na wykonanie zleceń.

/>