Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Laminowanie:
Nacinanie

Twoja wycena:

( z VAT)

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.

Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl


Etykiety na gaśnice


Masz firmę serwisującą sprzęt przeciwpożarowy? Poszukujesz etykiet na gaśnicę ? Zapoznaj się z ofertą naszej drukarni. Mamy wieloletnie doświadczenie w druku naklejek na gaśnice. Oferujemy etykiety drukowane na foli oraz papierze samoprzylepnym. Każdy przegląd serwisowy urządzeń przeciwpożarowych musi zostać zatwierdzony etykietą z kontrolą serwisową. Na której powinny znajdować się takie informacje jak firma kontrolująca, data przeglądu i data kolejnego serwisowania. Oferujemy Państwu naklejki na gaśnicę wykonane na papierze offsetowym samoprzylepnym. Etykiety drukowane są na wysokich jakościowo papierze. Gwarantuje to dużą wytrzymałość i trwałość materiału. Nasze produkty wyróżniają się konkurencyjną ceną.
Mamy możliwość zaoferować Państwu etykiety samoprzylepne w bardzo atrakcyjnych cenach. Zarówno przy niskich, jak i wysokich nakładach. Drukarnia Projekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje Państwu etykiety na gaśnice, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Naklejki na gaśnicę


Nasza drukarnia oferuję naklejki legalizacyjne na gaśnicę odporne na uszkodzenia. Są to etykiety niezwykle trwałe, które trudno zerwać lub zniszczyć. Oferowane przez nas etykiety zastępcze na gaśnice są precyzyjnie wykonane, co wpływa na wysoką jakość produktu. Nasze wydruki są bardzo czytelne, a to ważne przy naklejkach kontrolnych na gaśnicę. Posiadamy własny park maszynowy, co gwarantuje szybkie zrealizowanie zlecenia i dotrzymanie terminu. Naklejki są odporne na warunki atmosferyczne, mogą być również stosowane przy gaśnicach znajdujących się na zewnątrz.

Spersonalizowane etykiety na gaśnice to nie tylko spełnienie wymogu prawnego, ale również doskonała reklama kontrolerów. Atrakcyjna etykieta skupi wzrok i wyróżni spośród innych podobnych etykiet. Zamawiając naklejki na gaśnicę w Drukarni Projekt to pewność, że finalny produkt będzie trwałym rozwiązaniem.

Zapewniamy najwyższe standardy obsługi. Informujemy o każdym etapie produkcji. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 509 476 001.
/>