Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Zadruk:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
znaczek 56.pdf
znaczek.cdr

Znaczki okolicznościowe


Buttony reklamowe to nic innego jak znaczki okolicznościowe lub przypinki. W bardzo łatwy sposób umożliwiają prezentację treści graficznych i tekstowych. Idealnie sprawdzają się jako nośnik informacji podczas targów, zjazdów czy spotkań. Ich zaletą jest rozmiar oraz mobilność. Znaczki okolicznościowe metalowe przypięte do garderoby zawsze powędrują tam, gdzie ich właściciele. Wszyscy będą mile wspominać wizerunek Twojej firmy. Najczęściej reklamowe znaczki na agrafce stosuje się na targach branżowych, konferencjach, spotkaniach z klientami. Przypinki mogą mieć zróżnicowany wygląd, w zależności od charakteru promocji. Bez problemu można, zawiesić ją na każdym materiale nie niszcząc go. Promocja firmy lub przedsiębiorstwa ze znaczkami metalowymi jest o wiele prostsza.

Przypinki zadrukowujemy cyfrowo jednostronnie w pełnych kolorach. Na papierze o gramaturze 115 gram. Można na nim nadrukować logo firmy, grafikę lub ciekawe hasło. Profesjonalny nadruk wykonany w naszej drukarni to gwarancja najwyższej jakości.

Podstawę znaczka stanowi okrągła blaszka aluminiowa o średnicy 28 lub 56 mm. Z drugiej strony znaczka znajduje się miejsce na agrafkę. Dodatkowo grafika przypinki reklamowej jest zabezpieczona folią, co zwiększa wytrzymałość. Buttony reklamowe dostępne w naszej drukarni są profesjonalnie i estetycznie wykonane.

Button jak zrobić?


To proste, skorzystaj ze wzorca znajdującego się na naszej stronie. Stwórz własny projekt, a my dla Ciebie go zrealizujemy. Jeśli nie masz pomysłu na wykonanie projektu graficznego — powierz to nam. Nasi wykwalifikowani graficy, dołożą wszelkich starań, aby projekty były estetyczne i przyciągały wzrok klientów. Stworzą oni dla Was niepowtarzalną przypinkę.

Buttony robimy już od nakładu 10 sztuk. Oferujemy konkurencyjne ceny.

Buttony przypinki — zastosowanie

- znaczki okolicznościowe turystyczne,
- buttony na strajk,
- festyny,
- studniówki, zjazdy, spotkania klasowe,
- szkolenia,
-spotkania okolicznościowe.

 

/>