Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Kolor tuszu:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania

Pieczątki automatyczne z gumką


Pieczątki automatyczne z gumką to najbardziej popularne urządzenie wykorzystywane do prezentacji własnej firmy. Pieczątki z naszej oferty charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością, ergonomicznym kształtem i łatwością obsługi. Dzięki laserowej technologi jesteśmy, w stanie wykonać każdy kształt. Ogranicza nas tylko rozmiar i kształt pola tekstowego.

W naszej ofercie znajdą Państwo automaty renomowanej firmy Colop w rozmiarach:
- IQ 10 (27x10 mm),
- IQ 20 (36x14 mm),
- IQ 30 (47x18 mm),
- IQ 40 (59x23 mm),
- IQ 50 (69x30 mm).

Z możliwością wyboru koloru odbicia spośród pięciu dostępnych:
- czarny,
- czerwony,
- niebieski,
- zielony,
- fioletowy.

Pieczątka automatyczna wraz z gumką posiada ergonomiczną plastikową obudowę w kolorze białym. Automat posiada również zatyczkę, co zapobiega zanieczyszczeniom i uszkodzeniom podczas transportu. Dodatkową zaletą jest zabezpieczenie przed przesuwaniem się pieczątki na papierze, co likwiduje możliwość nieudanych odbić.


Aby zaprojektować pieczątkę, zapraszamy do skorzystania z makiet dostępnych na naszej stronie. Możemy dla Państwa stworzyć projekt pieczątki, według Państwa propozycji i sugestii. Zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu 509 476 001.