Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Laminowanie:
Nacinanie

Twoja wycena:

( z VAT)

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.


Etykiety na miód dla każdego pszczelarza


Każdy producent miodu zarówno mały lokalny jak i duży zobowiązany jest do umieszczania na słoikach z miodem etykiet z podstawowymi informacjami o produkcie i jego pochodzeniu.  Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości i profesjonalnie wykonane etykiety - drukowane na takich materiałach jak papier samoprzylepny lub na folii samoprzylepnej co wpływa na wysoką jakość każdego detalu na etykiecie.

Odpowiednie oznakowanie produktu na etykiecie:


Przy projektowaniu etykiet na miód warto pamiętać aby zawierały one wymagane informację:
- informacje o producencie i miejscu pochodzenia,
- nazwa produktu,
- warunki przechowywania,
- waga netto,
- gatunek miodu,

Etykiety na miód


Wysokiej jakości, precyzyjnie wykonane, profesjonalne etykiety na miód, dostosowane do
oczekiwań klientow wyróżnią każdy produkt, który stanie się wizytówką firmy. Nasze etykiety zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając projekty graficzne na najwyższym poziomie zaprojektowane przez doświadczonych z bogatą wiedzą grafików.

Zwiększenie wytrzymałości etykiet


Oferujemy Państwu etykiety odporne na zniszczenia z  bardzo mocnym kelejm, który trudno zerwać lub zniszczyć. Jeśli produkt przechowywany będzie  w warunkach w których może dojśc do skraplania się wody np. w lodówkach, spiżarniach - niezbędne będzie zabezpieczenie etykiety laminatem. Laminat zapewni ochrone przed wilgocią, promieniowaniem UV oraz uszkodzeniami mechanicznymi np. zarysowania.

W przypadku pytań oszczegóły oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jak przygotować plik