Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Laminowanie:
Nacinanie

Twoja wycena:

( z VAT)

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.

Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl


Etykiety / naklejki na sery


Każda etykieta na opakowaniu, niezależnie od produktu musi zawierać informację o tym, co znajduje się w opakowaniu i kto go wyprodukował.
 Naklejka na produkcie musi zawierać wyraźną nazwę produktu oraz nazwę i adres firmy, która go wyprodukowała. Etykiety naklejane na żywność muszą zawierać znacznie więcej informacji niż etykiety naklejone na inne produkty. Naklejki umieszczane na produktach muszą być trwałe. W ten sposób są one spełnić podstawowe funkcje informacyjne. Oferujemy doskonałej jakości etykiety w dowolnym rozmiarze i kształcie. Mogą być one okrągłe, owalne, prostokątne czy kwadratowe. 

Odpowiednie oznakowanie produktu dzięki etykietom na ser


Każdy producent ma obowiązek oznaczania swoich produktów różnymi rodzajami etykiet. Jest to obowiązek, aby wprowadzić produkt na rynek. Przy projektowaniu etykiet na ser, należy pamiętać, aby zawierały one wszystkie wymagane informacje. Jednymi z najważniejszych informacji są:

- nazwa produktu,
- waga netto, 
- data ważności,
- składniki,
- nazwa oraz adres producenta,
- kraj pochodzenia, 
- kod kreskowy

Bardzo ważne jest, aby etykiety na ser posiadały czytelny i bardzo dokładnie wydrukowany kod kreskowy. Oferowane przez naszą drukarnię naklejki na sery są wykonywane z ogromną precyzją. Wpływa to na wysoką jakość każdego detalu w tym kodu kreskowego.


Etykiety na ser — zastosowanie


Naklejki mogą być zastosowane na każdego rodzaju opakowania do serów. Najczęściej zamawiane etykiety to:
- etykiety na sery topione,
- etykiety na sery żółte,
- etykiety na sery pleśniowe,

Wytrzymałe etykiety / naklejki na ser


Nasza drukarnia internetowa oferuje Państwu profesjonalne etykiety na sery. Są one odporne na uszkodzenia, wytrzymałe, trudno je zerwać lub zniszczyć. Ponadto w ofercie posiadamy laminowane etykiety. To dodatkowo zwiększa ich wytrzymałość na działanie wilgoci. Takie etykiety doskonale nadają się, gdy sery przechowywane są w warunkach, w których może dojść do skraplania się wody np. w lodówkach czy chłodniach.