Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Laminowanie:
Nacinanie

Twoja wycena:

( z VAT)

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.

Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl


Naklejki na kotły


Każdy produkt wprowadzony do sprzedaży obecnie musi posiadać etykiety. Etykiety umieszczane na kotłach, piecach muszą być przede wszystkim trwałe. Dotyczy to materiału, jaki i wykonanego nadruku na naklejce. W ten sposób są, w stanie spełniać swoje podstawowe funkcje. Każdy kocioł powinien być dobrze i we właściwy sposób oznakowany. Chodzi tutaj o funkcje informacyjne, niezbędne, aby zachować bezpieczeństwo.

Profesjonalne wysokiej jakości naklejki wyróżnią każdy produkt. Są idealne do kreacji wizerunku marki. Drukarnia Projekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Oferujemy Państwu naklejki na piece i kotły, które spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Nasza oferta to wysoka jakość druku w bardzo konkurencyjnych cenach. W przypadku pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt pod numerem telefonu 509 476 001.

Etykiety drukujemy w pełnokolorowej gamie CMYK. Najczęściej metodą druku solventowego. Podłożem drukowym jest folia biała z bardzo mocnym klejem. Istnieje możliwość zabezpieczenia etykiet laminatem błyszczącym lub matowym. Zwiększa to wytrzymałość etykiety na zarysowania i uszkodzenia.

Naklejki na kotły, piece dostosowane do oczekiwań klientów


Nasza drukarnia to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem i bogatą widzą. Działamy na rynku kilkanaście lat. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dając im możliwość tworzenia dowolnych etykiet / naklejek. Przygotowujemy projekty i udzielamy pomocy na każdym etapie składania zamówienia. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki czemu tworzone przez nas etykiety / naklejki są odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Etykiety / naklejki na kotły, piece od Drukarni Projekt


Naklejki na piece, kotły
od Drukarni Projekt to gwarancja najwyższej jakości. Etykiety / naklejki oferowane przez naszą drukarnię są niezwykle wytrzymałe, trudno je zerwać lub zniszczyć. Dodatkowo oferujemy Państwu etykiety odporne na wilgoć. W sytuacji, gdy może dojść do skraplania się wody, proponujemy etykiety / naklejki z laminatem.