Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Laminowanie:
Nacinanie

Twoja wycena:

( z VAT)

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.

Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl


Naklejki na kotły


Każdy produkt wprowadzony do sprzedaży obecnie musi posiadać etykiety. Etykiety umieszczane na kotłach, piecach muszą być przede wszystkim trwałe. Dotyczy to materiału, jaki i wykonanego nadruku na naklejce. W ten sposób są, w stanie spełniać swoje podstawowe funkcje. Każdy kocioł powinien być dobrze i we właściwy sposób oznakowany. Chodzi tutaj o funkcje informacyjne, niezbędne, aby zachować bezpieczeństwo.

Profesjonalne wysokiej jakości naklejki wyróżnią każdy produkt. Są idealne do kreacji wizerunku marki. Drukarnia Projekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Oferujemy Państwu naklejki na piece i kotły, które spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Nasza oferta to wysoka jakość druku w bardzo konkurencyjnych cenach. W przypadku pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt pod numerem telefonu 509 476 001.

Etykiety drukujemy w pełnokolorowej gamie CMYK. Najczęściej metodą druku solventowego. Podłożem drukowym jest folia biała z bardzo mocnym klejem. Istnieje możliwość zabezpieczenia etykiet laminatem błyszczącym lub matowym. Zwiększa to wytrzymałość etykiety na zarysowania i uszkodzenia.

Naklejki na kotły, piece dostosowane do oczekiwań klientów


Nasza drukarnia to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem i bogatą widzą. Działamy na rynku kilkanaście lat. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dając im możliwość tworzenia dowolnych etykiet / naklejek. Przygotowujemy projekty i udzielamy pomocy na każdym etapie składania zamówienia. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki czemu tworzone przez nas etykiety / naklejki są odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Etykiety / naklejki na kotły, piece od Drukarni Projekt


Naklejki na piece, kotły
od Drukarni Projekt to gwarancja najwyższej jakości. Etykiety / naklejki oferowane przez naszą drukarnię są niezwykle wytrzymałe, trudno je zerwać lub zniszczyć. Dodatkowo oferujemy Państwu etykiety odporne na wilgoć. W sytuacji, gdy może dojść do skraplania się wody, proponujemy etykiety / naklejki z laminatem.

/>