Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Laminowanie:
Nacinanie

Twoja wycena:

( z VAT)

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.


Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl


Naklejki na maszyny — oferta naszej drukarni


Wszystkie maszyny dostępne w sprzedaży są oznaczone różnego rodzaju etykietami. Etykiety na maszyny mają wszechstronne zastosowanie. Pełnią funkcję informacyjne, ostrzegawcze oraz estetyczne. Najpopularniejsze etykiety wybierane przez naszych klientów to etykiety samoprzylepne z nadrukiem. Największym zainteresowaniem cieszą się w przedsiębiorstwach czy zakładach pracy, gdzie pracownicy korzystają ze specjalistycznego sprzętu.

Takie naklejki są łatwe w aplikacji, można je szybko nakleić na produkt. Na co dzień, konsumenci mają styczność z etykietami, analizując ich treść w celu dokonania zakupu. Treść i forma etykiety to bardzo ważna część etykiety, dlatego powinna być odpowiednio przemyślana. Forma etykiety ma również znaczenie marketingowe.

Naklejki na maszyny, jakie drukujemy, są uniwersalne i pasują do każdej branży. Nadruk na nich może być dowolny i zależy przede wszystkim od ich przeznaczenia. Bardzo powszechne jest stosowanie etykiet na maszyny rolnicze, budowlane, elektryczne. Etykiety drukujemy na wysokiej jakości folii samoprzylepnej. Każdemu klientowi dajemy możliwość spersonalizowania swojego zamówienia. Poprzez własny projekt, rozmiar i nacinanie od dołu.

Oferowane przez naszą drukarnię etykiety samoprzylepne są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Mogą być naklejone na maszyny, które się nagrzewają podczas pracy lub pracują w bardzo trudnych warunkach. Dzięki użyciu silnego kleju gładko przylegają do powierzchni i nie odklejają się pod wpływem ciepła. Etykiety przez nas drukowane mogą mieć różnorodne zastosowanie.

Naklejki na maszyny


Przykładowe zastosowanie naklejek samoprzylepnych:

- etykiety ostrzegawcze na paczki,
- etykiety ostrzegawcze bhp,
- etykiety ostrzegawcze uwaga szkło,
- etykiety informacyjne na paczki,
- naklejki informacyjna na maszyny,
- etykiety na urządzenia elektryczne,
- etykiety na pojazdy

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, tel. 509 476 001.

Jak przygotować plik

/>