Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Laminowanie:
Nacinanie

Twoja wycena:

( z VAT)

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.


Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl


Etykiety na kartony


Nasza profesjonalna drukarnia specjalizuje się w druku różnego rodzaju etykiet. Jedną z takich ofert są naklejki na kartony zwane również etykietami towarowymi. Chętnie podejmiemy się każdego zamówienia.

Naszym klientom zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia oraz wysokiej jakości druk. Głównymi odbiorcami naszych produktów są producenci, którzy potrzebują etykiet w niskich, średnich oraz dużych nakładach. Oferujemy Państwu etykiety samoprzylepne z nadrukiem na indywidualne zamówienia. Naklejki możemy dostosować indywidualnie do potrzeb klienta. Decydując się na współpracę z naszą drukarnią , otrzymują Państwo gwarancję, że zachowane będą najwyższe standardy jakościowe oraz zlecenie będzie zrealizowane w terminie.

Wysokiej jakości etykiety samoprzylepne z nadrukiem na kartony


Etykiety na kartonach
mogą być drukowane w dowolnym kształcie i o różnych wymiarach. Etykiety drukowane są na folii lub papierze samoprzylepnym. W zależności od preferencji i wymagań produktu. Polecamy wydruki na folii samoprzylepnej, są trwalsze i bardziej odporne na działania warunków atmosferycznych. Nasi klienci wykorzystują etykiety na kartony między innymi do:
- oznakowanie przesyłek i paczek zawierających delikatne przedmioty,
- ostrzeżenie, że w przesyłce znajduje się szkło,
- umieszczenie informacji o zawartości lub wymaganym sposobie ochrony,
- stosowanie do oznaczania konkretnych punktów w zakładach pracy,
- naklejania na kartony informacji o produkcie, wagi, kodu kreskowego

Nasza drukarnia jest elastyczna i otwarta na różne pomysły. Z przyjemnością wykonamy spersonalizowany projekt graficzny. Nasi wykwalifikowani graficy stworzą nowoczesny projekt. Nasze realizacje wykonywujemy skrupulatnie i rzetelnie. Tworzymy innowacyjne projekty na profesjonalnych maszynach drukarskich. Dbamy o każdy nawet najmniejszy detal. Od zawsze stawiamy na jakość a satysfakcję z dobrze wykonanjej pracy daje nam zadowolenie klientów.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z naszą ofertą etykiet – prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty w siedzibie naszej drukarni.
/>