Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Uszlachetnienie:
Ilość stron kalendarium:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
namiot.cdr
namiot.pdf

Kalendarz namiot wykrawany


Jest wiele sposobów na połączenie reklamy z praktycznymi przedmiotami. Jednym z takich rozwiązań jest kalendarz wykrawany w kształcie namiotu. To doskonały upominek dla swoich kontrahentów. Sięgają po niego osoby, którym zależy na tradycyjnych sposobach budowania pozytywnego wizerunku firmy. Najczęściej kalendarze wykrawane możemy spotkać w siedzibach firm, urzędach, placówkach pocztowych. Kalendarz namiot wykrawany nie jest klejony, lecz przeznaczony do samodzielnego złożenia.

Może w nim się znaleźć wiele interesujących informacji, telefon, dane adresowe firmy. Są to przedmioty wyjątkowo użyteczne. Namiot wykrawany różni się od zwykłego namiotu tym, że w łatwy sposób można go złożyć, nie używając przy tym kleju. Kalendarze wykrawane są jednymi z najczęściej zamawianych produktów. Są nieodzownym elementem promocyjnym każdej firmy. Również bardzo ważnym narzędziem informacyjnym. A klienci mają wzrokowy kontakt z Twoim przedsiębiorstwem przez cały rok. Kalendarze wykrawane to zarówno idealna reklama, jak i szybki i łatwy przegląd terminów.

Kalendarze wykrawamy w wymiarach 170 x 130 mm. Kalendarium obejmuje 12 kartek z miesiącem bieżącym, poprzednim oraz następnym. Z zaznaczonymi świętami, imieninami i tygodniami. Kalendarium drukowane jest na papierze offsetowym 80 gram, wzmocnione od spodu tekturką. Sklejone estetycznie miękkim klejem, co ułatwia odrywanie kartek. Kalendarz drukowany jest na dwóch podłożach. Do dyspozycji mają Państwo kredę błyszczącą 300 gram, jak również karton 270 gram.

Kalendarz namiot wykrawany — projekt


Dzięki samemu zaprojektowanej szacie graficznej kalendarze nabierają wyjątkowego charakteru. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na stworzenie opracowania graficznego projektu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Projektujemy kalendarze na indywidualne zamówienia. Ważne jest, aby projekty, jakie wykonujemy były, zgodne z charakterem i potrzebami klienta. Dokładamy ogromnej staranności na każdym etapie produkcji. Tak, aby produkty, jakie Państwo otrzymują były najwyższej staranności i jakości.