Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Zadruk:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
brelok.cdr
brelok.pdf

Breloki akrylowe

Breloki reklamowe akrylowe do kluczy to doskonały sposób na reklamę dla każdej firmy. Nasza drukarnia oferuje breloki wykonane z najwyższej jakości tworzyw. Brelok do kluczy składa się z dwóch elementów. Krystalicznej obudowy z metalowym kółkiem oraz szybki zaciskowej. Akryl jest odporny na zarysowania. Breloki akrylowe na zamówienie posiadają duże pole o wymiarach 24x35 mm na dwustronną wkładkę reklamową. Szybka ochronna po włożeniu do części podstawowej zabezpiecza wkładkę reklamową przed zarysowaniem i uszkodzeniem.

Wielu klientów wybiera breloki z logo firmy. Taki nadruk to świetny sposób na promocję własnego przedsiębiorstwa. Oznakowanie breloków znakiem firmy będzie zabiegiem, który umożliwi promowanie działalności na eventach czy spotkaniach biznesowych. Te drobne gadżety reklamowe będą idealnie pasować do kluczy firmowych lub samochodowych. Idealnie będą się wyróżniać spośród innych kluczy, jakie posiadamy w naszych domach.

Ponadto breloki są przypinane do zamków w plecakach, toreb, dzięki czemu także widzą je inni. Dlatego warto przemyśleć, jaką zaprojektować grafikę. Jeśli nie wiesz, co umieścić na brelokach, masz pytania dotyczące oferty? Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych doradców pod numerem telefonu 509 476 001. Nasi doświadczeni pracownicy udzielą Państwu wsparcia na każdym etapie składania zamówienia.

Breloki akrylowe do kluczy — projekt

Wydrukujemy każdy przesłany przez Państwa projekt, jeśli będzie spełniał on wszystkie wymagania. Jeśli Państwo nie posiadają własnego projektu, zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych grafików. Graficy przygotują nowoczesny projekt, który spełni Państwa oczekiwania.

W naszej drukarni breloki reklamowe są bardzo starannie wykonane. Dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić jak najwyższą jakość wykonywanych przez nas produktów. Wszystko po to, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów. Wykonane przez nas breloki są estetyczne oraz wytrzymałe.

Nasza drukarnia oferuje Państwu breloki z własną wkładką reklamową. Z zadrukiem kolorowym dwustronnym.