Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Zadruk:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
brelok.cdr
brelok.pdf

Breloki akrylowe

Breloki reklamowe akrylowe do kluczy to doskonały sposób na reklamę dla każdej firmy. Nasza drukarnia oferuje breloki wykonane z najwyższej jakości tworzyw. Brelok do kluczy składa się z dwóch elementów. Krystalicznej obudowy z metalowym kółkiem oraz szybki zaciskowej. Akryl jest odporny na zarysowania. Breloki akrylowe na zamówienie posiadają duże pole o wymiarach 24x35 mm na dwustronną wkładkę reklamową. Szybka ochronna po włożeniu do części podstawowej zabezpiecza wkładkę reklamową przed zarysowaniem i uszkodzeniem.

Wielu klientów wybiera breloki z logo firmy. Taki nadruk to świetny sposób na promocję własnego przedsiębiorstwa. Oznakowanie breloków znakiem firmy będzie zabiegiem, który umożliwi promowanie działalności na eventach czy spotkaniach biznesowych. Te drobne gadżety reklamowe będą idealnie pasować do kluczy firmowych lub samochodowych. Idealnie będą się wyróżniać spośród innych kluczy, jakie posiadamy w naszych domach.

Ponadto breloki są przypinane do zamków w plecakach, toreb, dzięki czemu także widzą je inni. Dlatego warto przemyśleć, jaką zaprojektować grafikę. Jeśli nie wiesz, co umieścić na brelokach, masz pytania dotyczące oferty? Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych doradców pod numerem telefonu 509 476 001. Nasi doświadczeni pracownicy udzielą Państwu wsparcia na każdym etapie składania zamówienia.

Breloki akrylowe do kluczy — projekt

Wydrukujemy każdy przesłany przez Państwa projekt, jeśli będzie spełniał on wszystkie wymagania. Jeśli Państwo nie posiadają własnego projektu, zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych grafików. Graficy przygotują nowoczesny projekt, który spełni Państwa oczekiwania.

W naszej drukarni breloki reklamowe są bardzo starannie wykonane. Dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić jak najwyższą jakość wykonywanych przez nas produktów. Wszystko po to, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów. Wykonane przez nas breloki są estetyczne oraz wytrzymałe.

Nasza drukarnia oferuje Państwu breloki z własną wkładką reklamową. Z zadrukiem kolorowym dwustronnym.

/>