Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:

Twoja wycena:

( z VAT)

Jak przygotować plik

 

Instrukcja klejenia tapet

 

Fototapeta samoprzylepna


Fototapeta samoprzylepna to idealne rozwiązanie, aby pomieszczenie nabrało wyjątkowego charakteru. Dobrze dobrana fototapeta podkreśli styl panujący w pomieszczeniu. Ozdabianie pomieszczeń zdjęciami lub grafiką w postaci fototapety samoprzylepnej jest najprostszą i najłatwiejszą formą dekoracji wnętrza.

Od lat tapety z nadrukiem cieszą się ogromną popularnością. To proste rozwiązanie, aby w łatwy sposób zmieniać każdą przestrzeń. Daje dużo twórczych możliwości i jest tanim kosztem na efektowną ścianę. Oryginalną zmianę wnętrza uzyskasz dzięki fototapecie samoprzylepnej z nadrukowaną fotografią. Fototapeta posiada warstwę kryjącą od strony kleju, dlatego nie wymaga to dodatkowego malowania ściany. Tapety z nadrukiem przeznaczone są na gładkie powierzchnie.

Realizujemy projekty indywidualne. Do dekoracji ściany można użyć własnego zdjęcie — o ile spełnia wymagane parametry. Albo przedstawić nam swój pomysł, a my go dla Ciebie wykonamy. Nasze prace tworzymy z pasją. Dzięki czemu są nowoczesne i innowacyjne.

Tapeta drukowana jest na ekologicznych i bezwonnych atramentach. Metodą solventową na wielkoformatowych ploterach.

Standardowy wydruk dzielony jest na bryty w zależności od wymiaru grafiki. Fototapetę drukujemy zawsze z zakładką, aby nie rozchodziła się po przyklejeniu.

Fototapety samoprzylepne na ścianę


Najczęściej fototapety stosowane są:
- fototapeta do sypialni,
- fototapeta do salonu,
- fototapeta do przedpokoju,
- fototapeta do pokoju młodzieżowego,
- fototapeta do pokoju dziecięcego,
- fototapeta samoprzylepna do łazienki,
- fototapeta samoprzylepna do kuchni,
- fototapeta do jadalni,
- fototapeta do biura,
- fototapeta do firmy.

Dopasuj wyjątkowy motyw do wybranego pomieszczenia i ciesz się atrakcyjnym wystrojem.


Zapraszamy do współpracy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Kontakt telefoniczny 509 476 001 lub mailowy: biuro@drukarnia-projekt.pl. Nasi wykwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań, aby rozwiać Państwa wątpliwości.

/>