Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Kolor długopisu:
Grawer:

Twoja wycena:

( z VAT)

Długopis z grawerem


Długopis z grawerem to przedmiot, który jest niezbędny każdemu z nas. Dlatego długopisy pełnią atrakcyjną formę promocji każdej firmy. Dzięki oznakowaniu codziennego produktu informacje o firmie na trwałe mogą zaznaczyć się w pamięci użytkownika. Dodatkowo grawer jest trwałą formą znakowania przedmiotu. W naszej ofercie występuje możliwość wykonania graweru jednostronnego lub dwustronnego. Grawer wykonujemy na technicznie zaawansowanym laserze.

W naszej drukarni internetowej oferujemy grawer na długopisy, który starannie wykonywujemy. Grawer wykonujemy na długopisach marki COSMO. Są to długopisy o metalizowanej chromowej powierzchni. Długopisy są automatyczne. Niebieski wkład piszący idealnie sprawdzi się podczas podpisywania ważnych umów firmowych, czy dokumentów w urzędzie.

Długopisy z logiem firmy z powodzeniem mogą być rozdawane klientom na targach, spotkaniach biznesowych. Każde zlecenie wykonujemy szybko i terminowo. Długopisy metalowe z nadrukiem to bardzo wysoki poziom reklamy wizualnej. Posiadanie takiego długopisu może, dodać prestiż firmie co ma pozytywny odbiór wśród kontrahentów i klientów.

Długopisy łączą w sobie estetykę i wysoką jakość przekazu marketingowego. Metalowe długopisy cechuje trwałość, różnorodność koloru, ergonomia i niezawodność.

Logo grawerujemy na powierzchni długopisu. Ze względu na technikę wykonywania graweru w ramach większej partii długopisów, istnieje możliwość niewielkiego odchylenia i różnice w odcieniach.

Jeśli nie masz możliwości wykonania samodzielnie projektu graficznego, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z makiety dostępnej na stronie. Możesz również powierzyć wykonanie projektu nam. Nasi wykwalifikowani graficy zaprojektują nowoczesną szatę graficzną, która zostanie zapamiętana przez każdego potencjalnego klienta.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących graweru na długopisach lub pozostałej oferty zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 509 476 001. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi naszych klientów.