Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Laminowanie:
Nacinanie

Twoja wycena:

( z VAT)

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.


Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl


Etykieta wymiana oleju


W naszej ofercie znajdą Państwo etykiety warsztatowe oraz serwisowe w postaci zawieszek, oraz naklejek. Naklejki serwisowe to doskonała forma reklamy dla warsztatów samochodowych, a także przydatna rzecz dla ich klientów.
Na etykietach, mogą Państwo umieścić dowolne dane: np. logo firmy, dane teleadresowe warsztatu, informacje dotyczące następnego serwisu.

Etykiety warsztatowe drukujemy w pełnym kolorze na folii samoprzylepnej lub kartonie. Gotowe naklejki dostarczamy klientowi w postaci pojedynczych egzemplarzy umieszczonych na podkładzie papierowym. Co ważne nasze etykiety tworzymy od podstaw, dzięki czemu możemy stworzyć dowolny kształt, wzór oraz rozmiar.

Polecamy naklejki serwisowe wymiany oleju drukowane na folii samoprzylepnej, która w przeciwieństwie do etykiet papierowych jest odporna na wilgoć i zabrudzenia. Mogą być dodatkowo pokryte laminatem. Znacznie wydłuża to żywotność kolorów oraz dodatkowo uodparnia na uszkodzenia mechaniczne. Naklejki laminowane są odporna na działanie chemikaliów, paliw, detergentów.

Naklejka wymiany oleju — zastosowanie


Najczęściej stosowane etykiety warsztatowe i serwisowe to:
- etykieta wymiany oleju,
- naklejka wymiany rozrządu,
- etykieta serwisowa klimatyzacji,
- autoserwis
- etykieta przeglądu LPG

Naklejka wymiany oleju do wydrukowania


Oferujemy Państwu możliwość zamówienia swojego indywidualnego projektu zawieszek warsztatowych. Mogą Państwo również dostarczyć swój gotowy projekt. W przypadku własnych projektów prosimy, aby etykiety miały wysoką jakość, zalecamy je dostarczać w formie wektorowej. Mogą Państwo skorzystać z naszego studia graficznego, które przygotuje na podstawie Państwa wymagania projekt graficzny. Jesteśmy zespołem fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Tworzymy nowoczesne i innowacyjne projekty. Ostateczny wydruk naklejek jest odpowiedzią na oczekiwania oraz potrzeby naszych klientów.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty etykiet / naklejek serwisowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego 509 476 001. Nasi doradcy odpowiedzą na państwa pytania i wątpliwości.
/>