Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
a6.pdf
a6.cdr

Zaproszenie


Zaproszenia to jedne z najbardziej popularnych i najstarszych form przekazywania informacji. Za pomocą spersonalizowanych kart o różnych wymiarach. Nasza oferta jest skierowana zarówno do indywidualnych klientów, jak i do dużych firm. Drukujemy już od nakładu 250 sztuk. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dokładamy wszelkiej staranności i precyzji. Dzięki czemu produkty, jakie od nas wychodzą, zawsze są wysokiej jakości. Najpopularniejszymi formatami są A4/DL składane w Z oraz składane w C (297x210mm/99x210mm). Zaproszenia drukujemy w dowolnym formacie na kredzie matowej lub błyszczącej 300 gram.
Jeśli nie dysponują Państwo własnym projektem dla nas to nie problem. Zadzwoń a nasi graficy, dołożą wszelkich starań, i stworzą projekt dostosowany do Państwa oczekiwań. Dbamy o każdy szczegół, w czym pomaga nam technologicznie najwyższej klasy sprzęt. Dzięki temu tworzone przez nas zaproszenia wyglądają estetycznie. Dokładny i szczegółowy druk wygląda bardzo estetycznie, co sprawia, że klienci są zadowoleni z otrzymanego produktu.

Zaproszenia jak zrobić?


Oczywiście możesz samemu zaprojektować. Polecamy to powierzyć profesjonalistom. Możemy Twoje zaproszenia spersonalizować (na każdym zaproszeniu może być np. inne imię i nazwisko).

Niepowtarzalne i wyjątkowe


Planujesz organizować ważną konferencję, spotkanie, ślub a może uroczystość rodzinną? Starasz się zadbać, o każdy szczegół, aby goście poczuli się wyjątkowo ? Z nami to możliwe, stworzymy niepowtarzalne i wyjątkowe zaproszenia.

Zaproszenia — zastosowanie


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zaproszeń. Prostych oraz eleganckich, które świetnie sprawdzą się między innymi jako:
- zaproszenia biznesowe,
- zaproszenia na komunię
- zaproszenia na uroczystości rodzinne,
- zaproszenia na ślub
- zaproszenia na eventy,
- zaproszenia na urodziny,
- zaproszenia na chrzest
- zaproszenia na 18
- zaproszenia na spotkania firmowe

Chętnie podejmiemy się każdego zamówienia, zapewniając szybki czas realizacji.

/>