Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Laminowanie:
Nacinanie

Twoja wycena:

( z VAT)

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.


Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl


Naklejki na wino


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych etykietami na wino do zapoznania się z naszą ofertą. Podjadamy duże doświadczenie i bogatą widzę z zakresu druku. Wykonujemy druki zarówno w dużych nakładach dla producentów będących od dłuższego czasu na rynku. Również dla lokalnych winiarni, które nie potrzebują tak dużych nakładów. Tworzymy etykiety na wino wysokiej jakości, precyzyjnie wykonane.

Etykiety na wino — zastosowanie


Najczęściej wybieranymi etykietami przez naszych klientów są naklejki na:
 
- etykiety na wino weselne,
- etykiety na wino domowe,
- etykiety na wino ze zdjęciem,
- etykiety na wino — prezent,
- etykiety na wino 18 urodziny,
- etykiety na wino ślubne,
- naklejki na wino weselne
- naklejki na wino domowe
 
Personalizowane etykiety na wino mogą mieć dowolny rozmiar i kształt. Naklejki na butelki powinny pełnić funkcję informacyjne, ale przede wszystkim oznaczyć butelkę z winem marką producenta. Dobrze przygotowana etykieta nada produktom charakteru i ciekawego wyglądu.

Etykiety na wino — projekt


Przy zaprojektowaniu naklejki na wino należy wziąć pod uwagę wygląd etykiet. Każda etykieta powinna zawierać niezbędne informacje takie jak:
- kraj/ region pochodzenia,
- informację o producencie,
- informację o zawartości alkoholu,
- kategorię wina,
- datę ważności,
- informację o składnikach

Drukarnia Projekt — to wybór najlepszych etykiet


Zamawiając etykiety za pośrednictwem Drukarni Projekt, mają Państwo gwarancję wysokiej jakości etykiet na wino. W ofercie posiadamy etykiety dodatkowo zabezpieczone laminatem. Laminat chroni naklejki przed zarysowaniem, co nadaje im wyjątkowy charakter. Nasze etykiety odporne są na wilgoć, może je również przechowywać w lodówce. Nasze etykiety nie ulegają przesunięciu lub odklejaniu. Oferujemy Państwu etykiety cięte pojedynczo lub w paski.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących etykiet na wino lub innej oferty zapraszamy do kontaktu mailowego, lub telefonicznego. Nasi doradcy udzielą Państwu wsparcia na każdym etapie składania zamówienia.
 
/>