Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Klejenie:
Ilość stron:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
a2.pdf
a2.cdr

Kalendarz planer


Podkład na biurko z kalendarzem, to doskonałe narzędzie do codziennej pracy. Chciałbyś, aby dane Twojej firmy były zawsze w zasięgu wzroku klienta? Wybierz kalendarz biuwar. Miejscem kalendarza jest biurko, dlatego zawsze znajduje się pod ręką. Świetnie sprawdza się do organizowania czasu, sporządzania notatek, zaznaczenia ważnych dat. Na każdym podkładzie może znajdować się logo twojej firmy oraz dane teleadresowe. Kalendarz biuwar to praktyczny i wszechstronny gadżet, który doceni każdy pracownik biurowy.

Kalendarz planer składa się z 52 kart. Każda kartka może być w łatwy sposób oderwana, dzięki zastosowaniu miękkiego kleju. Do każdego bloczku kalendarzowego doklejamy tekturkę. Oferujemy Państwu kalendarze w dwóch wygodnych formatach. A2 (420 x 594 mm) oraz B3 (330 x 480 mm). Drukowanych na białym papierze offsetowym 80 gram. Już od nakładu 50 sztuk. Zadruk jest jednostronny, kolorowy, bez uszlachetnień.

Kalendarz plener do druku — projekt


Jeśli chcą Państwo samodzielnie wykonać projekt, zachęcamy do skorzystania z makiet znajdujących się na naszej stronie. Natomiast jeśli nie posiadają Państwo własnego projektu, zapraszamy do skorzystania z naszego studia graficznego. Wykwalifikowani graficy wykonają projekt, spełniający Państwa oczekiwania. Dobrze zaprojektowany projekt jest podstawą sukcesu reklamy. Dokładamy wszelkich starań, na każdym etapie produkcji. Aby produkty, jakie trafiają do Państwa rąk, były odzwierciedleniem oczekiwań. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówienia. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Jeśli masz wątpliwości lub pytania, zadzwoń do nas na numer telefonu 509 476 001. Nasi pracownicy wyjaśnią wszystkie pytania i wątpliwości.

Biuwar


Biuwar
to kalendarz który, zawsze się przydaje i cieszy oko. Można zapisać w nim numer telefonu, listę zadań, zanotować umówione spotkanie. W znaczącym stopniu ułatwia organizację pracy. To uniwersalny notatnik z reklamą Twojej firmy.

Daj się poznać od najlepszej strony. Zamów już dziś najwyższej jakości podkłady na biurko w naszej drukarni.

/>