Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Zadruk:
Ilość kartek w bloczku (oryginał + kopie)
Ilość kopii
Kolor papieru oryginału
Kolor papieru kopii nr 1
Kolor papieru kopii nr 2
Kolor papieru kopii nr 3
Kolor papieru kopii nr 4

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
a5.pdf
a5.cdr

Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl


Druki samokopiujące

Jest wiele dokumentów dla firm, które wypełnia się ręcznie. Druki samokopiujące wz, bloczki samokopiujące faktur, formularzy, druki magazynowe, dowody księgowania. To tylko niektóre samokopiujące formularze, jakie może zaoferować nasza drukarnia. Druk na papierze samokopiującym jest wygodny i prosty w użyciu. Potrzebujesz jednej lub kilku kopii dokumentów dla klienta? Idealnie sprawdzi się w tym druk bloczków samokopiujących. Współczesne bloczki samokopiujące to komfort użytkowania. Jakość uzyskanych kopii jest doskonała pod każdym względem. Bloczki samokopiujące A4, A5, A6, DL, są praktycznym produktem ułatwiającym pracę w biurze.

Bloczki samokopiujące w Drukarni Projekt

Drukarnia Projekt wykonuje formularze samokopiujące metodą CMYK, czyli w pełnych kolorach. Wszystkie bloczki posiadają tekturowy spód, który nadaje trwałość oprawie. Samokopie w formie bloczków proponujemy w objętości 25, 50, 80, 90 lub 100 stron. Zamawiający może również zdecydować po jakim boku: krótszym czy dłuższym bloczek zostanie sklejony. Wykonujemy również otwory, które ułatwiają przechowywanie dokumentów w segregatorach. Bloczki samokopiujące nie zadrukowujemy do spadów. Do druku stosowany jest papier samokopiujący.

Druki samokopiujące, jakich potrzebujesz!

Warto postawić na Drukarnię Projekt. Dlaczego? To proste! Z nami Twój bloczek samokopiujący będzie najwyższej jakości. Zamówienia mogą Państwo składać przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy szybki czas realizacji oraz atrakcyjne ceny. Stosujemy najwyższej jakości papier oraz maszyny drukujące. Ułatw sobie i pracownikom życie. Zamów już dziś druki samokopiujące, jakich potrzebujesz.

Jeśli nie mają Państwo własnego projektu bloczka samokopiującego, nasi graficy, z przyjemnością pomogą w realizacji projektu.

 

W przypadku wątpliwości lub pytań dotyczących oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego 509 476 001, lub mailowego: biuro@drukarnia-projekt.pl. Nasz dział handlowy wyjaśni wszystkie Państwa wątpliwości.