Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Uszlachetnienie:
Ilość stron:
Szycie:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
a5.pdf
a5.cdr

Druk katalogów reklamowych


Katalogi szyte to idealne rozwiązanie, aby zaprezentować ofertę swojej firmy najbardziej wymagającemu klientowi. Katalogi kojarzone są z produktami luksusowymi. Firmy posiadające je, są uważane za godne polecenia i prestiżowe. Może to być również folder wydany z okazji jubileuszu firmy lub promujący Twoje miasto i okolicę. Nie od dziś wiadomo, że druk prezentuje się lepiej niż reklama na monitorze komputera. Nasze katalogi są precyzyjnie wykonane i eleganckie. Drukowane na wysokiej jakości papierach. Dostępne w wymiarach A4 lub A5. Oczywiście na indywidualne zapytania, możemy zrealizować wydruk w dowolnym formacie. Okładka katalogu drukowana jest na grubszym papierze — kredzie 300 g. W przypadku projektu okładki z całkowitym pokryciem koloru proponujemy Państwu zabezpieczenie powierzchni folią. Zapobiegnie to ścieraniu farby w takich miejscach jak grzbiet katalogu. Zastosowanie dodatkowego uszlachetnienia nada eleganckiego wyglądu.

Dlaczego katalog ?


Stronę internetową posiada dziś każda firma, natomiast katalog tylko nieliczni. Katalog reklamowy jest skuteczniejszy niż reklama w internecie. Świadczy to lepiej o firmie i jej profesjonalizmie. Wydrukowany tani katalog szyty lepiej przyciąga wzrok klientów, dzięki czemu klient podchodzi z większym zaangażowaniem.  Cena katalogu reklamowego jest niska.
Nasze katalogi w drukarni Projekt Jarocin są zszywane za pomocą zszywki płaskiej. Każdy produkt powstały w naszej drukarni traktujemy z najwyższą dbałością. Troszczymy się o każdy element podczas produkcji. Dlatego nasi klienci są zadowoleni z otrzymanych produktów i chętnie powierzają nam kolejne zlecenia.

Zastosowanie


Katalogi mogą mieć różnego rodzaju zastosowanie:
- materiały szkoleniowe,
- broszury,
- informatory,
- gazetki reklamowe,
- czasopisma,
- gazety,
- materiały reklamowe

Jak zrobić katalog reklamowy ?


Jeśli nie wiesz jak zaprojektować katalog — nie martw się! Nasi wykwalifikowani graficy stworzą wymarzony wzór katalogu reklamowego, który przyciągnie wzrok i zainteresuje potencjalnych klientów. Istotne znaczenie ma nie tylko treść, ale również forma. Im ciekawsza i oryginalniejsza, tym większe zainteresowanie.

Warto postawić na Drukarnię Projekt w Jarocinie. Dlaczego? To bardzo proste! Z nami Twój folder stanie się wizytówką firmy i wyróżni ją od jak najlepszej strony.

Czas realizacji zamówieni jest liczony od momentu zaakceptowania projektu przez klienta.

/>