Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Listwa metalowa z zawieszką:
Kolor listwy:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
a2.pdf
a2.cdr

Kalendarze planszowe listwowane


Kalendarze listwowane to jedne z najpopularniejszych produktów. Nasza drukarnia oferuje kalendarze planszowe w formatach A1, A2, B1, B2. Cechą charakterystyczną kalendarzy plakatowych jest duży obszar zadruku. Kalendarze listwowane mają tę zaletę, że na jednej stronie znajduje się całe kalendarium. Taki układ ułatwia planowanie oraz zaznaczanie konkretnych terminów. Wyraziste kolory, duży format sprawia, że obok kalendarza nie można przejść obojętnie. Duża powierzchnia pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni kalendarza plakatowego.

Kalendarze listwowane — druk


Kalendarze planszowe w naszej drukarni drukujemy techniką offsetową. Zadrukowujemy jednostronnie kolorystyką CMYK. Podłoże drukowe to kreda błysk 135 lub 170 gram. Kalendarz plakatowy jest listwowany maszynowo, gwarantuje to odpowiednie dociśnięcie listwy. W zależności od założeń projektu istnieje możliwość oprawy po krótszym boku, jak i po długim. Do oprawy wykorzystujemy srebrne listwy. Wysoka jakość druku, dzięki zaawansowanej technice druku sprawi, że kalendarze wyglądają elegancko i estetycznie. Każdy nasz kalendarz powstaje na bazie wysoko gatunkowych materiałów.

Kalendarze planszowe — zastosowanie


Kalendarze plakatowe najczęściej wykorzystywane są jako forma reklamy firmy. Ciekawe zdjęcie, logo firmy, chwytliwe hasło. Wszystko to można wykorzystać, aby stworzyć wyjątkowy kalendarz. Kalendarze planszowe idealnie nadają się jako forma reklamy komercyjnej i promocyjnej. Największą popularnością cieszą się kalendarze formatu A2. To właśnie ten format jest najczęściej wybierany przez kluby sportowe, warsztaty mechaniczne, siłownie.

Kalendarze plakatowe — projekt graficzny


Zachęcamy do skorzystania z makiet dostępnych na naszej stronie, które ułatwią samodzielne przygotowanie projektu. Jeśli nie mają Państwo pomysłu, z chęcią pomożemy i doradzimy lub wykonamy projekt. Nasze studio graficzne dokłada wszelkich starań, aby zaprojektowane przez nas projekty były eleganckie i nowoczesne. Ostateczny wydruk kalendarza jest odpowiedzią na Państwa oczekiwania, możliwości oraz potrzeby. Kontrolujemy każdy etap produkcji, aby mieć gwarancję, że produkty są na najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy, a w przypadku pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasz numer telefonu 509 476 001.