Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Uszlachetnienie:
Typ:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania

Kalendarz listkowy


Kalendarz listkowy w formie wizytówki to jedna z najpopularniejszych form reklamy. Zastosowanie druku dwustronnego pozwoli na umieszczenie własnej reklamy i praktycznego kalendarium. Na pierwszej stronie zwykle zamieszczana jest krótka reklama, oferta firmy. Natomiast wszystkie dwanaście miesięcy znajduje się na drugiej stronie.

Kalendarze listkowe drukujemy na papierze o gramaturze 350 gram. W formacie 85x55 mm. Standardowo zabezpieczamy je dwustronnie folią błysk. Takie zabezpieczenie zwiększa odporność na uszkodzenia i powoduje, że kalendarze wyglądają prestiżowo. Opcja zaokrąglenia narożników doda oryginalny i estetyczny wygląd.

Ze względu na poręczny kształt kalendarz sprawdzi się w każdej sytuacji. Łatwo można go schować do portfela. Nasze kalendarzyki są trwałe i trudno je zniszczyć.
Kalendarze kieszonkowe drukujemy już od 50 sztuk. To praktyczny, ale i wizualnie estetyczny pomysł na reklamę firmy. Świetnie sprawdzi się również jako gadżet z własnym logo.

Zastosowanie


Jako skuteczna forma reklamy kalendarzyki kieszonkowe sprawdzą się wszędzie tam gdzie istotne są terminy:
- warsztacie mechanicznym,
- gabinecie fryzjerskim,
- gabinecie kosmetycznym,
- w firmach transportowych.

Projekt kalendarza reklamowego listkowego


Jeśli nie wiesz jak poprawnie przygotować plik do druku, skorzystaj z naszego szablonu dostępnego na stronie. Możesz również zlecić wykonanie projektu nam. Nasze doświadczenie i umiejętności pomogą stworzyć projekt na miarę Twoich oczekiwań. Nowoczesna i designerska praca przyciągnie wzrok każdego odbiorcy.

Kontakt pomiędzy klientem a pracownikiem jest dla nas bardzo ważny. Zadzwoń do nas, a postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości. Doradzimy jakie istotne informacje należy umieścić na projekcie. Jakie zastosować wizualne opracowanie graficzne, aby trawić do odbiorcy. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycję i sugestię. Chcemy, aby prace, jakie tworzymy były odzwierciedleniem Państwa oczekiwań. Nie ma większej satysfakcji niż zadowolenie klienta.
 

 

/>