Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Uszlachetnienie:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania

Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl

Etykiety na odzież od Drukarni Projekt


Etykiety odzieżowe
drukowane dla branży tekstylnej najczęściej wykonujemy jako etykiety kartonowe z dziurką. Takie etykiety są najczęściej zawieszane przy produkcie. W naszej drukarni dysponujemy wysokiej jakości sprzętem drukarskim, który pozwala na precyzyjne realizowanie projektów. Wykonywujemy naklejki na odzież oraz metki na papierze offsetowym, kredzie, kartonie oraz papierze ozdobnym. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego mogą Państwo w sposób indywidualny personalizować swoje zamówienia.

Etykiety na odzież wysokiej jakości


Etykiety odzieżowe
drukujemy metodą offsetową, która zapewnia wysoką jakość i konkurencyjne ceny już przy niskich nakładach. Realizujemy zlecenia na wydruk etykiet odzieżowych o różnych nakładach, dla klientów polskich i zagranicznych. Zdajemy sobie sprawę, że etykiety odzieżowe muszą spełniać określone wymagania. Na naklejkach odzieżowych zwykle umieszcza się dużo informacji oraz kod kreskowy. W takim przypadku ważne jest, aby dane zawarte na zawieszce były czytelne. Dzięki zaawansowanej technologicznie metodzie druku z nami to możliwe. Dbamy o każdy detal etykiety, który zadowoli nawet bardzo wymagających klientów. Druk metek odzieżowych odbywa się w pełnym kolorze CMYK. Metki do odzieży można uszlachetnić, stosując laminat foliowy błyszczący, matowy lub soft touch.

Etykieta odzieżowa — projekt graficzny


Jeśli nie wiesz jak zaprojektować etykietę odzieżową? Nie martw się! Nasi wykwalifikowani graficy stworzą wzór, który przyciągnie wzrok i zainteresuje potencjalnych klientów. Istotne znaczenie ma forma etykiety. Im ciekawsza i nowoczesna, tym większe zainteresowanie. Warto wybrać Drukarnię Projekt. Z nami Twoja etykieta stanie się wizytówką firmy i wyróżni ją od jak najlepszej strony.

W przypadku pytań dotyczących oferty etykiet odzieżowych zachęcamy do kontaktu tel. 509 476 001. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta oraz profesjonalne doradztwo. Znamy się na tym bardzo dobrze, dlatego zaufało nam już tak wiele klientów. Czekamy aż Ty dołączysz.

/>