Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Papier:
Zadruk:
Uszlachetnienie:

Twoja wycena:

( z VAT)

Daszki z gumką

Daszek kartonowy to nie tylko ochrona przed słońcem. To jeden z najlepszych nośników danych i reklamy każdej firmy. Najczęściej daszki reklamowe mają zastosowanie w szkole, na festynach, imprezach sportowych i integracyjnych. Pełnią one wciąż w modny sposób wizualną promocję firmy. Daszek z logo będzie idealną reklamą podczas eventów firmowych. Warto postawić na funkcjonalność gadżetów oferowanych klientom.

Daszek z nadrukiem - zastosowanie

Daszek papierowy jest optymalnym sposobem reklamy firmy, zwłaszcza w letnie i upalne dni. Daszki kartonowe to idealna promocja wizerunku firmy, trwałość wykonania oraz precyzja sprawia, że produkt jest oryginalny. I co najważniejsze nigdy nie wyjdzie z mody. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się właśnie na taki rodzaj reklamy. Aktywna i skuteczna promocja własnej marki to najlepsza metoda. Daszki papierowe to idealny środek przekazu informacji o Twojej firmie.

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości druk, wyglądający estetycznie, czytelny oraz nasycony. Drukujemy już od nakładu 100 sztuk. Oferowanym przez nas podłożem drukowym jest karton 270 g z białym spodem. Materiał ten jest bardzo trwały, dlatego daszki z gumką będą używane wielokrotnie. Zadruk jednostronny 4+0 sprawia, że daszki przeciwsłoneczne przyciągają wzrok klientów. Oferowane przez nas daszki kartonowe są precyzyjnie wykonane co wpływa na wysoką jakość każdego detalu.

Składając zamówienie w naszej drukarni, otrzymują Państwo gwarancję wysokiej jakości. W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt pod numerem 509 476 001. Czeka na Państwa profesjonalna obsługa, która pomoże w rozwianiu wszelkich problemów.

Daszek reklamowy — projekt graficzny

Jeśli chcesz zaprojektować własny daszek z nadrukiem, zapraszamy do skorzystania ze wzorca dostępnego na naszej stronie. Możemy również zaprojektować i stworzyć Twój daszek przeciwsłoneczny. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Nasi pracownicy pracują z pasją. Dzięki czemu projekty wyglądają estetycznie. Staramy się, aby projekty zadowalały nawet bardzo wymagających klientów. Udzielamy pomocy na każdym etapie składania zamówienia.

/>