Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Papier:
Zadruk:
Uszlachetnienie:

Twoja wycena:

( z VAT)

Daszki z gumką

Daszek kartonowy to nie tylko ochrona przed słońcem. To jeden z najlepszych nośników danych i reklamy każdej firmy. Najczęściej daszki reklamowe mają zastosowanie w szkole, na festynach, imprezach sportowych i integracyjnych. Pełnią one wciąż w modny sposób wizualną promocję firmy. Daszek z logo będzie idealną reklamą podczas eventów firmowych. Warto postawić na funkcjonalność gadżetów oferowanych klientom.

Daszek z nadrukiem - zastosowanie

Daszek papierowy jest optymalnym sposobem reklamy firmy, zwłaszcza w letnie i upalne dni. Daszki kartonowe to idealna promocja wizerunku firmy, trwałość wykonania oraz precyzja sprawia, że produkt jest oryginalny. I co najważniejsze nigdy nie wyjdzie z mody. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się właśnie na taki rodzaj reklamy. Aktywna i skuteczna promocja własnej marki to najlepsza metoda. Daszki papierowe to idealny środek przekazu informacji o Twojej firmie.

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości druk, wyglądający estetycznie, czytelny oraz nasycony. Drukujemy już od nakładu 100 sztuk. Oferowanym przez nas podłożem drukowym jest karton 270 g z białym spodem. Materiał ten jest bardzo trwały, dlatego daszki z gumką będą używane wielokrotnie. Zadruk jednostronny 4+0 sprawia, że daszki przeciwsłoneczne przyciągają wzrok klientów. Oferowane przez nas daszki kartonowe są precyzyjnie wykonane co wpływa na wysoką jakość każdego detalu.

Składając zamówienie w naszej drukarni, otrzymują Państwo gwarancję wysokiej jakości. W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt pod numerem 509 476 001. Czeka na Państwa profesjonalna obsługa, która pomoże w rozwianiu wszelkich problemów.

Daszek reklamowy — projekt graficzny

Jeśli chcesz zaprojektować własny daszek z nadrukiem, zapraszamy do skorzystania ze wzorca dostępnego na naszej stronie. Możemy również zaprojektować i stworzyć Twój daszek przeciwsłoneczny. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Nasi pracownicy pracują z pasją. Dzięki czemu projekty wyglądają estetycznie. Staramy się, aby projekty zadowalały nawet bardzo wymagających klientów. Udzielamy pomocy na każdym etapie składania zamówienia.