Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Uszlachetnienie:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
widokowka.pdf
widokowka.cdr

Widokówka

Widokówka to ponadczasowa i uniwersalna forma produktu reklamowego. Kartka pocztowa to doby sposób na przekazanie pozdrowień znad morza, wakacyjnego wyjazdu czy życzeń świątecznych. Standardowy rozmiar kartki pocztowej to A6 (105x148 mm). Widokówka to bardzo dobry produkt marketingowy. Ciekawe zdjęcie na przednią stronę i krótki tekst z tyłu to idealne połączenie, które zainteresuje klientów. Doskonale sprawdza się jako podziękowanie za uczestniczenie w wydarzeniu, chrzcie, ślubie, komunii. Kartka pocztowa może pełnić rolę widokówki okolicznościowej lub zaproszenia.

Indywidualny projekt — kartka pocztowa do wydruku

Wyjątkowy charakter pocztówki to przede wszystkim projekt. Możesz stworzyć samemu dowolną grafikę, wysłać nam a my ją wydrukujemy. Jeśli natomiast nie masz pomysłu na projekt lub nie wiesz jak zaprojektować, powierz to nam. Wyspecjalizowani graficy stworzą wyjątkowy projekt, który przypadnie do twojego gustu. Wykorzystując wysoce zaawansowany sprzęt drukarski możlie jest doskonałem odwzorowanie kolorów, jak również wysoka jakość druku.

Zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie.

Cena kartki pocztowej dzięki cyfrowej metodzie druku jest niewielka. Drukujemy już od nakładu 10 sztuk. Przy większych nakładach stosujemy offsetową metodę druku. Na przednią stronę dodajemy uszlachetnienie. Folia matowa lub błyszcząca nada szlachetny wygląd, a na odbiorcy wzbudzi pozytywne wrażenie. Druga strona posiada matową powierzchnię. Będziesz mógł przekazać swoją wiadomość odręcznym pismem. Pocztówki drukujemy na kartonie z bialym spodem 270 gram. Papier ten idealnie sprawdza się w druku widokówek. Dzięki swoim właściwością i grubości jest bardzo wytrzymały.

Pocztówki — zastosowanie:

Zastosowań jest wiele, najchętniej wykonujemy widokówki na takie okazje jak:
- widokówki na urodziny,
- widokówka wielkanocna, bożonarodzeniowa,
- pozdrowienia okazyjne,
- podziękowania,
- zaproszenia,
- pozdrowienia z wakacji
- zaproszenie,
- widokówka reklamowa.

 

/>