Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:

Twoja wycena:

( z VAT)

Jak przygotować plik

 

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.

 

Billboard reklamowy


Billboard to największy nośnik reklamy, który jest widoczny z bardzo dużych odległości. Wielkoformatowa reklama to gwarancja większej rozpoznawalności Twojej firmy lub produktu. Duże powierzchnie reklamowe to wysoki zasięg dotarcia do wielu grup. A także sprawdzony sposób na zwiększenie sprzedaży produktu. Współpracując z naszą drukarnią, masz gwarancje, że wydruk, jaki otrzymasz, jest najwyższej jakości. A to pozwoli rozwinąć Twój biznes i pozyskać nowych klientów. Wydruki na billboardy pozwalają stworzyć reklamę dla każdej grupy odbiorców. Przykuwające hasło połączone z grafiką lub zdjęciem zachęci konsumenta do zapoznania się z ofertą. Zadaniem takiej formy reklamy jest przede wszystkim budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Billboard jaki materiał?


Billboardy drukujemy na papierze blueback, przeznaczonym do wyklejania tablic billboardowych. Każdy wydruk na bilbord jest dzielony na bryty z uwzględnieniem zakładek. Dzięki czemu klejenie staje się dużo łatwiejsze.

Billboard ile kosztuje ?


Niski koszt wydruku billboardu na papierze blueback pozwala na częstą zmianę reklamy.

Jak zaprojektować billboard?


Rozpoczynając, prace nad projektem należy przyjąć właściwe wymiary dokumentu. Reklamę należy przygotować w skali 1:1. Istotne części projektu powinny być odsunięte od krawędzi o 20 cm. Tak wielki margines wynika ze specyfikacji papieru. Papier blueback przed klejeniem jest namaczany. W efekcie powoduje to rozciągnięcie papieru. Tablica billboardu zazwyczaj klejona jest od lewego górnego rogu. To, co zostanie rozciągnięte, znajdzie się w prawym dolnym rogu, a niemieszczący się element zostanie odcięty.

Wydruki billboardowe — zastosowanie

Aby billboard cieszył, się największą skutecznością powinien, znajdować się w miejscach najczęściej odwiedzanych przez klientów. Jeśli chcesz zareklamować produkt szkolny. Powinieneś taką reklamę umieścić w pobliżu budynków szkolnych i przedszkoli. Taki zabieg spowoduje zwiększenie efektywności reklamy.