Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Uszlachetnienie:
Nacinanie

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania

Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl

Samoprzylepne naklejki papierowe


Naklejki papierowe
są najczęściej spotykaną formą etykiet samoprzylepnych. Etykiety papierowe gwarantują dobrą jakość na produktach. Papierowe etykiety samoprzylepne najczęściej stosuje się do znakowania opakowań. Najczęściej jednostkowych i zbiorczych produktów. Umożliwiają one szybką i sprawną kontrolę nad towarem w czasie magazynowania i dystrybucji. Coraz częściej etykiety samoprzylepne stosowane są w biurach, urzędach jako etykiety adresowe.
Często są to etykiety na opakowania, do szczegółowego opisu produktów, zgodnie z przepisami prawa. Mają wiele zastosowań, mogą być używane np. do oznaczania akt, personalizacji pacjentów w szpitalach ... Są to najpopularniejsze etykiety na rynku. Najczęściej stosowane w przemyśle.

Naklejki samoprzylepne


Etykiety samoprzylepne
to niezwykle przydatne artykuły papiernicze w pracy, szkole, biurze czy domu. Jest to praktyczne rozwiązanie, zauważalnie ułatwiające pracę na co dzień. Naklejki samoprzylepnym charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem i mogą zostać wykorzystane podczas wielu działań. Sprawdzą się zarówno w domu, biurze czy firmie podczas inwentaryzacji. To również rozwiązanie dobrze znane uczniom, szczególnie w pierwszych etapach nauki.

 

/>