Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Uszlachetnienie:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
teczka 1 big.pdf
teczka 1 big.cdr

Teczki — najwyższa jakość


Nasza profesjonalna drukarnia specjalizuje się między innymi w druku teczek reklamowych, konferencyjnych, oraz firmowych. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości, starannie przygotowane teczki w różnych wariantach. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej jakości maszyn drukujących możemy stworzyć doskonałej jakości produkt, który zadowoli bardzo wymagających klientów. Teczki reklamowe drukujemy na sztywnym kartonie 270 g lub kredzie matowej 350 g. Teczka na dokumenty może zostać uszlachetniona jednostronnie folią błysk — co dodaje połysk, ożywia kolory oraz zabezpiecza wydruk, zwiększając jego trwałość. W naszej ofercie istnieje możliwość zastosowania folii matowej, lakieru offsetowego, jak również lakieru miejscowego UV.

Druk teczek reklamowych


Teczki ofertowe z własnym nadrukiem to skuteczny nośnik danych reklamowych. Pomogą uatrakcyjnić ofertę handlową Twojej firmy. Jednocześnie to doskonałe opakowanie do przechowywania dokumentów oraz ofert handlowych dla klientów.Naszym klientom oferujemy szybki czas realizacji. Posiadamy również profesjonalnych, z dużym doświadczeniem i bogatą wiedzą grafików komputerowych. To wszystko sprawia, że potrafimy być elastyczni i dostosować się do każdych wymagań klientów, tworząc teczki spełniające Państwa oczekiwania.

Teczki — zastosowanie


Teczki od Drukarni Projekt, to rozwiązanie sprawdzające się między innymi w:
- promocji firmy,
- podczas konferencji, szkoleń
- w przechowywaniu ważnych dokumentów

Zastosowań może być znacznie więcej. Jesteśmy drukarnią, która podchodzi do każdego klienta w indywidualny sposób. Dlatego mogą Państwo spersonalizować swoje zamówienie w wygodny sposób. Nasi pracownicy chętnie udzielą niezbędnej, fachowej pomocy, wystarczy do nas zadzwonić po numer 509 476 001.

Atrakcyjne ceny


Wykonujemy teczki już od 50 sztuk, oferując Państwu konkurencyjne ceny przy niskich nakładach. Naszym klientom polecamy teczki foliowane jednostronne błysk lub mat. Dzięki temu teczka będzie wyglądać nowocześnie i niezwykle prestiżowo.

 

/>