Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
a3.pdf
a3.cdr

Plakat


Plakaty reklamowe to najpopularniejsza forma reklamy. Efektowny plakat, powieszony w miejscu publicznym z pewnością przyczyni się do uwiecznienia wizerunku firmy. Plakat reklamowy sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartych przestrzeniach. Jest to doskonały sposób na poinformowanie odbiorców o otwarciu nowej firmy, wydarzeniu kulturowym, promocjach. Dobrze zaprojektowany i umieszczony w widocznym miejscu, będzie skutecznym sposobem na dotarcie do dużego grona zainteresowanych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również plakaty dwustronne. Na obu stronach można umieścić tę samą grafikę lub dwie różne. Dzięki czemu powierzchnia plakatu jest wykorzystana w stu procentach. Plakaty dwustronne to najlepsze zastosowanie na witrynach sklepowych oraz na przystankach autobusowych. Zadruk dwustronny sprawia, że Twój plakat będzie prezentował się jeszcze okazalej.

Gdzie zrobić projekt?


Aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, należy zadbać o bardzo dobry projekt — w tym chętnie Ci pomożemy. Nasi wykwalifikowani graficy stworzą grafikę na miarę Twoich oczekiwań. Nowoczesny design, odpowiednia kolorystyka, chwytliwe hasło to wszystko sprawi, że plakaty staną się idealną reklamą. W naszej ofercie znajdą się plakaty w formatach: A1, A2, A3 oraz B1, B2, B3. Drukowane są na kredzie błyszczącej 135 gram. Plakaty można już zamawiać od nakładu 10 sztuk.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które trafiają do waszych rąk, były zawsze odwzorowaniem oczekiwań. Kilkanaście lat na rynku, to duże doświadczenie, oraz wiedza z zakresu techniki drukarskiej. Dbamy o każdy detal, aby zadowolić jak najbardziej wymagających klientów.

Najpopularniejsze plakaty to:


- plakaty wyborcze,
- plakaty na festyn,
- plakaty na imprezy,
- plakaty muzealne,
- plakaty kinowe,
- plakaty na koncerty,
- plakaty na promocje,
- plakaty reklamowe,
- plakaty targowe,
- plakaty informacyjne

Wybierając naszą ofertę, można liczyć na fachową pomoc i doradztwo na każdym etapie produkcji. Ponadto podchodzimy do każdego Twojego projektu w sposób indywidualny.

Korzyści płynące z reklamy plakatowej są ogromne. Pozwalają przyciągnąć uwagę odbiorcy i zainteresować go. Plakaty również budują korzystny wizerunek firmy.

 

/>