Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Przesuwane okienko:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
kalendarz trojdzielny.cdr
kalendarz trojdzielny.pdf

Kalendarz trójdzielny 2020

Kalendarze ścienne to skuteczne produkty promocyjne dla Twojej działalności gospodarczej. Są jedną z najpopularniejszych form reklamy własnego przedsiębiorstwa. Wybierając kalendarz ścienny trójdzielny, poszerzamy zakres, w którym funkcjonuje nasza firma. Reklamę można zamieścić na główce oraz plecach kalendarza reklamowego. Kalendarze trójdzielne z wypukłą główką to idealne rozwiązanie. Bardzo dobrze przekłada się to na funkcjonowanie własnej marki w przestrzeni.

Kalendarz reklamowy na ścianę to widoczna reklama przez cały rok. Kalendarze reklamowe zawierają informacje o świętach, imieninach i dniach ustawowo wolnych od pracy. Kalendarz ścienny posiada funkcjonalne okienko do oznaczania daty. Kalendarze trójdzielne z logo firmy są niezbędne w biurze i domu.


Kalendarz trójdzielny do wydrukowania

W ofercie znajdą Państwo kalendarze trójdzielne o wymiarach 307 x 777 mm. Główka kalendarza biznesowego jest wypukła o wymiarach 307 x 209 mm. Z możliwością uszlachetnienia folią błyszczącą lub matową. Taki rodzaj uszlachetnienia nada wyjątkowej elegancji. Plecki kalendarza wykonane są ze sztywnego kartonu. Standardowo plecki zadrukowane są w jednym kolorze, dopasowanym do koloru główki. Zazwyczaj w dolnej części plecków umieszczone są dane teleadresowe firmy. Kalendarium drukowane jest na papierze offsetowym 80 gram. W dwóch kolorach białym i żółtym. Kalendaria są duże, wyraźne i czytelne. Druk kalendarzy biznesowych to mocna strona naszej drukarni online. Drukujemy kalendarze religijne, kalendarze strażackie, kalendarze ogrodnicze, kalendarze firmowe.


Kalendarz do druku — własny projekt

Oczywiście można samemu zaprojektować kalendarz dla firm. Zapraszamy do korzystania z makiet, dostępnych na naszej internetowej drukarni. Wykonanie projektu kalendarza biznesowego można powierzyć nam. Drukujemy kalendarze na zamówienie. Jesteśmy elastycznym zespołem fachowców z bogatą wiedzą. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie składania zamówienia.

Oferujemy kalendarze reklamowe, biznesowe wysokiej jakości, w bardzo korzystnych cenach. Już przy nakładzie od 50 sztuk. Z możliwością dodatkowej opcji, jaką jest przesuwne okienko. Jest to idealne rozwiązanie, aby wskazać odpowiedni dzień tygodnia. Zapraszamy do skorzystać z oferty kalendarz ściennych. Które po zawieszeniu na ścianę prezentują się fenomenalnie.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami kalendarzy:
- kalendarz jednodzielny
- kalendarz wykrawany
- kalendarz namiot
- kalendarz listwowany