Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Laminowanie:

Twoja wycena:

( z VAT)

Jak przygotować plik


Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.


Jeżeli jeden z wymiarów przekroczy 149 cm to wydruk zostanie podzielony na części wygodniejsze do oklejania.

 

Wydruki na foliach samoprzylepnych


Druki wielkoformatowe, jakie oferuje nasza drukarnia, pozwalają uzyskać wysokiej jakości materiały informacyjne lub reklamowe. Druk
solventowy to jedna z najpopularniejszych form druku reklamy. Wydruki wielkoformatowe wykonujemy między innymi na folii samoprzylepnej renomowanej firmy Orajet. Tego typu reklamy skutecznie przyciągają wzrok klientów.

Wydruki na foliach nadają się do klejenia powierzchni płaskich takich jak blacha, tworzywa PCV, szkoło. Doskonale nadają się również na płaskie elementy karoserii pojazdów. Z wydruków na foliach samoprzylepnych korzysta bardzo dużo przedsiębiorstw, ponieważ to niezastąpiony materiał reklamowy. Naszym klientom oferujemy dodatkowo zabezpieczenie wydruku laminatem UV. Dzięki temu wydruki stają się odporniejsze na działanie promieni UV oraz czynniki mechaniczne. W ofercie posiadamy laminat błyszczący oraz matowy.

Dysponujemy własnymi maszynami do druku wielkoformatowego, to pozwala na dotrzymanie terminu realizacji. Wykonujemy usługi na najwyższym poziomie. Park maszynowy wyposażony w wysokiej jakości plotery drukujące daje gwarancję zadowolenia. Kolory są nasycone i prawidłowo odwzorowane.


Wydruki wielkoformatowe


Wydruki na foliach mają szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach reklamy wizualnej. Idealnie nadają się jako:

- tablice reklamowe,
- szyldy,
- kasetony podświetlane,
- reklamy na samochodach,
- wydruki wielkoformatowe zdjęć

Jeśli szukasz dobrej promocji dla swojej firmy — zgłoś się do nas. Drukarnia Projekt oferuje szeroki wybór reklam wielkoformatowych. Warto zainwestować właśnie w taką formę reklamy. Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania i wątpliwości.

W naszej ofercie dostępne są wydruki wielkoformatowe na takich materiałach jak:


- folia matowa lub błyszcząca
- folia
OWV
baner
- papier fotograficzny,
- papier matowy

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

/>