Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:
Laminowanie:
Nacinanie
Wykończenie

Twoja wycena:

( z VAT)

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.


Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl


Naklejki na folii samoprzylepnej od producenta

Nalepki z folii samoprzylepnej to świetne narzędzie marketingowe dla wielu branż. Naklejki gwarancyjne mogą być nośnikiem informacji, promocji wyrobu, marki lub firmy. Nalepki to produkty o bardzo szerokim zakresie zastosowania. Podstawowym zadaniem nalepki jest informowanie, ostrzeganie i reklamowanie.

Nalepki do różnego zastosowania

Oferujemy m.in.:
- naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne,
- naklejki samoprzylepne na znicze,
- naklejki literki samoprzylepne,
- naklejki kółka samoprzylepne,
- naklejki gwarancyjne,
- naklejki cyferki

Tworzymy etykiety o różnych kształtach. Etykiety prostokątne, etykiety owalne, czy etykiety okrągłe. Wychodząc, naprzeciw oczekiwaniom klientów naszą ofertę, tworzą nalepki odporne na uszkodzenia. Etykiety odporne na wilgoć. Dzięki temu nasze naklejki nie niszczą się, są wytrzymałe. Nie odklejają oraz nie przesuwają pod wpływem wilgoci. Jest to kompleksowa oferta, która daje bardzo duże możliwości.

Naklejki firmowe

Naklejki firmowe charakteryzują się świetną jakością. Nacisk kładziemy na dokładne odwzorowanie projektów. Tak, aby detale były czytelne. A naklejki z folii samoprzylepnej wyglądały atrakcyjnie i estetycznie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że większość nalepek naszych klientów jest przeznaczona do sprzedaży.

Dlatego naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie muszą posiadać wyraźny kod kreskowy. Ma to bowiem wpływ na bezproblemowe rozpoznanie produktów przez urządzenia skanujące. Oddając przygotowanie naklejek firmowych w nasze ręce, zyskują Państwo pewność terminowej realizacji zamówienia. Etykiety reklamowe będą spełniać najwyższe standardy jakościowe.

Na tle konkurencji wyróżnia nas najwyższa jakość wydruków. Duża elastyczność w kwestii wielkości zamówienia. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Starając się sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klienta. Naklejki informacyjne samoprzylepne na zamówienie tworzymy na podstawie plików graficznych, przesyłanych. W razie potrzeby służymy radą i pomocą.