Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Rozmiar kasety:

Twoja wycena:

( z VAT)

Roll-up

Już od lat zajmujemy się projektowaniem i wydrukiem systemów roll-up. System ten jest częstym zastosowaniem w prezentacji swojej firmy lub produktu. Największą zaletą banerów roll-up jest łatwość transportu, przechowywania i zastosowania. Dzięki temu możemy prezentować w każdej sytuacji i warunkach. Dobrze będzie wyglądał jako stały element reklamy w biurze lub na firmowym korytarzu. Obszar baneru daje duży potencjał prezentacji grafiki oraz informacji. Dodatkowo możliwość wymiany ilustracji, sprawia, że urządzenie staje się uniwersalne. Po zakończonej prezentacji można łatwo i bezpiecznie zwinąć baner do kasetki. Ułatwia to przechowywanie baneru podczas transportu i chroni przed uszkodzeniami.

Nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się aluminiową konstrukcją, na której stelażu zawieszana jest grafika. Baner, na jakim drukujemy to wysokiej klasy materiał o grubości 510 gram. Zwiększa to wytrzymałość i trwałość grafiki.

Zastosowanie roll-up


Zastosowań może być wiele, najczęściej jednak stosowane są do:
- konferencji prasowych,
- spotkań firmowych,
- targów,
- wystaw,
- stoisk gastronomicznych.

Roll-up jakie wymiary?


Nasza drukarnia oferuje Państwu roll-up w czterech wymiarach. Dostępne są zarówno mniejsze rozmiary: 80x200 cm, 85x200 cm, jak również większe: 100x200 cm oraz 120x200 cm.

Jak zaprojektować?


System roll-up można zaprojektować samemu, pobierając makietę z naszej strony. Jeśli jednak nie wiecie jak dobrze i skutecznie stworzyć projekt -powierzcie to profesjonalistom. Nasi wysoce wykwalifikowani graficy, skomponują nowoczesny i awangardowy projekt. Który przyciągnie uwagę i zapadnie w pamięci przyszłych klientów.
Dobry projekt i łatwość montażu sprawi, że roll-up jest praktycznym systemem reklamowym. Zapewniając widzialność i dotarcie do dużej grupy odbiorców.

Jaki koszt?


Koszty takiej reklamy są niewielkie, a dotarcie do odbiorców porównywalne z droższymi systemami. Atrakcyjna cena sprawia, że w taką reklamę może zaopatrzyć się każdy klient.