Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Rozmiar kasety:

Twoja wycena:

( z VAT)

Roll-up

Już od lat zajmujemy się projektowaniem i wydrukiem systemów roll-up. System ten jest częstym zastosowaniem w prezentacji swojej firmy lub produktu. Największą zaletą banerów roll-up jest łatwość transportu, przechowywania i zastosowania. Dzięki temu możemy prezentować w każdej sytuacji i warunkach. Dobrze będzie wyglądał jako stały element reklamy w biurze lub na firmowym korytarzu. Obszar baneru daje duży potencjał prezentacji grafiki oraz informacji. Dodatkowo możliwość wymiany ilustracji, sprawia, że urządzenie staje się uniwersalne. Po zakończonej prezentacji można łatwo i bezpiecznie zwinąć baner do kasetki. Ułatwia to przechowywanie baneru podczas transportu i chroni przed uszkodzeniami.

Nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się aluminiową konstrukcją, na której stelażu zawieszana jest grafika. Baner, na jakim drukujemy to wysokiej klasy materiał o grubości 510 gram. Zwiększa to wytrzymałość i trwałość grafiki.

Zastosowanie roll-up


Zastosowań może być wiele, najczęściej jednak stosowane są do:
- konferencji prasowych,
- spotkań firmowych,
- targów,
- wystaw,
- stoisk gastronomicznych.

Roll-up jakie wymiary?


Nasza drukarnia oferuje Państwu roll-up w czterech wymiarach. Dostępne są zarówno mniejsze rozmiary: 80x200 cm, 85x200 cm, jak również większe: 100x200 cm oraz 120x200 cm.

Jak zaprojektować?


System roll-up można zaprojektować samemu, pobierając makietę z naszej strony. Jeśli jednak nie wiecie jak dobrze i skutecznie stworzyć projekt -powierzcie to profesjonalistom. Nasi wysoce wykwalifikowani graficy, skomponują nowoczesny i awangardowy projekt. Który przyciągnie uwagę i zapadnie w pamięci przyszłych klientów.
Dobry projekt i łatwość montażu sprawi, że roll-up jest praktycznym systemem reklamowym. Zapewniając widzialność i dotarcie do dużej grupy odbiorców.

Jaki koszt?


Koszty takiej reklamy są niewielkie, a dotarcie do odbiorców porównywalne z droższymi systemami. Atrakcyjna cena sprawia, że w taką reklamę może zaopatrzyć się każdy klient.
/>