Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Zadruk:
Okienko:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
koperta-dl.pdf
koperta-dl.cdr

Koperty


Koperty to nieodłączny element wyposażenia biura oraz każdej korespondencji papierowej. Koperty firmowe z logo w dużym stopniu wpływają na profesjonalizmy firmy. Koperty z nadrukiem świetnie sprawiają się podczas wysyłki codziennej korespondencji. Dzięki eleganckiej korespondencji wychodzącej z pewnością wyróżnicie się Państwo na tle konkurencji. Koperty warto zastosować również podczas wysyłania ofert firmowych w celu wzmocnienia przekazu reklamowego. Na kopertach mogą znaleźć się takie informacje jak: dane adresowe firmy, logo, dowolna grafika lub motto. Śmiało możemy powiedzieć, że nasza oferta nadruku na kopertach jest konkurencyjna cenowo. A termin realizacji to 3 dni robocze. Nasze koperty spełniają wszystkie wymagania narzucone przez pocztę lub inną firmę transportową.

Koperty z okienkiem wykonujemy z dobrej jakości papieru offsetowego. Środek koperty jest standardowo niebieski lub szary. Ponadto posiadają pasek z klejem samoprzylepnym. Koperta jest zaklejana w sposób higieniczny i bezproblemowy. Wysokiej jakości druk na kopertach sprawia, że dane firm oraz grafika jest doskonale widoczna i czytelna.

Wykonaliśmy już mnóstwo kopert w wymiarach c5, c6, c4 co daje Państwu gwarancję jakości naszych produktów. Świadczy o tym również duże grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nadruku na kopertach naszej drukarni.

Koperta — wymiary


Nasza drukarnia oferuje koperty z nadrukiem w rozmiarach:
- koperta DL (110x220 mm)
- koperta C6 (114x162 mm)
- koperta C5 (162x229 mm)
- koperta C4 (229x324 mm)

Koperty reklamowe standardowo są w kolorze białym. Ponadto możemy zastosować dowolny pełnokolorowy nadruk. Również według Państwa uznania koperty reklamowe możemy zadrukować w 1 kolorze.

Koperta — projekt


Zapraszamy do skorzystania z makiet znajdujących się na naszej stronie internetowej. Z ich pomocą przygotują Państwo własny projekt nadruku. Mogą Państwo również skorzystać z profesjonalnej pomocy grafików. Zapraszamy do współpracy i kontaktu pod numerem telefonu 509 476 001.

 

/>