Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
wykalaczki.pdf
wykalaczki.cdr

Wykałaczki reklamowe


Wykałaczki to idealny nośnik reklamy i promocji. Żaden festyn, impreza sporotwa, bankiet, urodziny nie mogą odbyć się bez tak popularnego i taniego gadżetu. Nasza drukarnia jest liderem w produkcji wykałaczek reklamowych oraz degustacyjnych. Wykonujemy wykałaczki z logo firmy, hasłami reklamowymi, flagami państw, imionami lub piktogramami. Standardowy wymiar flagietki to 33x20 mm. Pomimo małych gabarytów trafiają do każdego gościa uroczystości. Patyczki drewniane posiadają atest higieniczny i nadają się do żywności. Wykałaczki wykonujemy już od nakładu 100 sztuk. Cena wykałaczek reklamowych jest niewielka. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego wykałaczki bankietowe są w konkurencyjnych cenach. Przyciągnij nowych klientów organizując degustacje z wykorzystaniem naszych wykalaczek.

Wykałaczki ozdobne są wykonane z ogromną precyzją i estetyką. Kontrolujemy produkt na każdym etapie produkcji. Dzięki temu materiały, jakie otrzymuje klient, są najwyższej jakości. Dokładny i szczegółowy wydruk sprawia, że produkt wygląda elegancko i profesjonalnie.

Wykałaczki firmowe jak zaprojektować?


Wykałaczki firmowe to świetna reklama Twojej firmy. Możesz samemu wykonać projekt, pobierając makietę z naszej strony. Możesz skorzystać z pomocy naszych grafików. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do każdych wymagań klienta. Nasze projekty są nowoczesne i przykują uwagę każdego odbiorcy.

Wykałaczki degustacyjne — zastosowanie


Chorągiewki degustacyjne to wciąż modny sposób na promocję. Największe zastosowanie mają w degustacji:
- serów,
- wędlin,
- owoców i warzyw,

Oryginalna forma degustacji połączona ze wspaniałym smakiem przekąsek z pewnością zostanie zapamiętana przez niejednego smakosza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego 509 476 001. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy profesjonalny zespół, który pomoże w realizacji dowolnego zamówienia.

Zamów u nas wykałaczki z dowolnym hasłem, które przyciągnie uwagę gości.