Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Długość patyczka:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
wykalaczki.pdf
wykalaczki.cdr

Wykałaczki reklamowe — wykałaczki z logo


Wykałaczki firmowe to idealny nośnik reklamy i promocji. Żaden festyn, impreza sporotwa, bankiet, urodziny nie mogą odbyć się bez tak popularnego i taniego gadżetu. Nasza drukarnia jest liderem w produkcji wykałaczek reklamowych oraz degustacyjnych. Wykonujemy wykałaczki z logo firmy, hasłami reklamowymi, flagami państw, imionami lub piktogramami. Standardowy wymiar flagietki reklamowej przeznaczony do degustacji z logo to 33x20 mm lecz możemy wykonać dowolny wymiar. Pomimo małych gabarytów flagietki degustacyjne trafiają do każdego gościa uroczystości. Patyczki drewniane posiadają atest higieniczny i nadają się do żywności. Wykałaczki ozdobne wykonujemy już od nakładu 100 sztuk. Cena wykałaczek reklamowych jest niewielka. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego wykałaczki bankietowe są w konkurencyjnych cenach. Przyciągnij nowych klientów organizując degustacje z wykorzystaniem naszych wykalaczek z logo firmy. Flagietki reklamowe degustacyjne z logo mocowane są do wykałaczek/patyczków  standardowo o długości 65 mm oraz powiększonych 200 mm.

Wykałaczki ozdobne kleimy z ogromną precyzją i estetyką. Kontrolujemy produkt na każdym etapie produkcji. Dzięki temu materiały, jakie otrzymuje klient, są najwyższej jakości. Dokładny i szczegółowy wydruk sprawia, że produkt wygląda elegancko i profesjonalnie.
Wykałaczki reklamowe to rozpowszechnianie informacji o Twojej firmie bez zajmowania zbyt dużej ilości miejsca na stoiskach.

Wykałaczki firmowe jak zaprojektować?


Wykałaczki firmowe to świetna reklama Twojej firmy. Możesz samemu wykonać projekt, pobierając makietę z naszej strony. Możesz skorzystać z pomocy naszych grafików. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do każdych wymagań klienta. Nasze projekty są nowoczesne i przykują uwagę każdego odbiorcy. Wykałaczki dekoracyjne to elegancki, praktyczny i bardzo oryginalny pomysł na skuteczną reklamę. Flagietki papierowe można wykorzystać do degustacji małych przekąsek. Świetnie nadają się do burgerów i kanapek. Wykonujemy flagietki papierowe z indywidualnym nadrukiem. Obie strony wykałaczek bankietowych mogą być różne – nie wpływa to na cenę.

Wykałaczki degustacyjne — zastosowanie


Chorągiewki degustacyjne to wciąż modny sposób na promocję. Największe zastosowanie mają w degustacji:
- serów,
- wędlin,
- owoców i warzyw,

Stosowane są również jako flagi państw na wykałaczkach czy flagi do burgerów.
 

Wykałaczki z chorągiewką idealne do przekąsek

 
Nasza drukarnia jest producentem flagietek reklamowych. Wybierz sprawdzonego producenta wykałaczek z logo jako skuteczne narzędzie reklamowe. Wykałaczki z chorągiewką idealnie wypromują twoją firmę. Oferujemy państwu wykałaczki degustacyjne w atrakcyjnej cenie. Wykałaczki z flagami idealnie sprawdzają się do serwowania i degustacji przekąsek. Flagietki na wykałaczkach są przydatne do promocji artykułów, nowości smoakowych, wypieków cukierniczych.
 

Oryginalna forma degustacji połączona ze wspaniałym smakiem przekąsek z pewnością zostanie zapamiętana przez niejednego smakosza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego 509 476 001. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy profesjonalny zespół, który pomoże w realizacji dowolnego zamówienia.

Zamów u nas chorągiewki reklamowe wykałaczki z dowolnym hasłem, które przyciągnie uwagę gości.

 


/>