Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:

Twoja wycena:

( z VAT)

Jak przygotować plik

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.

Jeśli szerokość zadruku przekracza 149 cm, wydruk zostanie podzielony na bryty wygodniejsze do oklejania.

 

Wydruk na folii OWV


One Way Vision to perforowana folia samoprzylepna. Przeznaczona do oklejania witryn sklepowych, szyb w samochodach, lub okien. Druk na tego typu folii cieszy się ogromną popularnością. Można ją zastosować zarówno wewnątrz budynku, jak i również na zewnątrz. Folia OWV została stworzona do umieszczania na płaskich powierzchniach np. na szkle. Z jednej strony jest biała i błyszcząca, z drugiej czarna. Taki materiał sprawia, że zadrukowana strona jest wyraźna i dobrze widoczna. Zastosowana w materiale perforacja sprawia, że światło przechodzi swobodnie do pomieszczenia.

Folia OWV — jak działa?


Folia siateczkowa sprawia, że osoby będące wewnątrz pomieszczenia widzą to, co dzieje się na zewnątrz. Natomiast osoby przebywające na zewnątrz widzą tylko prezentowaną reklamę. Folia jest łatwa w aplikacji, doskonale pasuje do oklejania dużych powierzchni.

Folia siateczkowa OWV — zastosowanie


Folia OWV dzięki mocnemu przywieraniu do podłoża znajduje zastosowanie w oklejaniu pojazdów np. komunikacji miejskiej. Również w restauracjach i witrynach w centrach handlowych.

Stawiamy na szybki czas realizacji wydruku, zapewniając wykonanie usługi w dobrej cenie. Osiągamy najwyższą jakość druku, stosując wysokiej klasy sprzęt drukarski. Maksymalna szerokość druku to 150 cm.Jak wykonać projekt graficzny?


Projekt graficzny mogą Państwo wykonać samodzielnie i przesłać go do naszej drukarni. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na wykonanie grafiki, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz dział projektowania graficznego przygotuje indywidualny i profesjonalny. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 509 476 001.

Drukarnia Projekt wykonuje wydruki najwyższej jakości i rozdzielczości. Nasze realizacje doskonale oddają głębię i nasycenie kolorów. Zapewniamy również najwyższej jakości folię z perforacją.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wydruków na foli One Way Vision.
/>