Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Materiał:

Twoja wycena:

( z VAT)

Jak przygotować plik

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.

Jeśli szerokość zadruku przekracza 149 cm, wydruk zostanie podzielony na bryty wygodniejsze do oklejania.

 

Wydruk na folii OWV


One Way Vision to perforowana folia samoprzylepna. Przeznaczona do oklejania witryn sklepowych, szyb w samochodach, lub okien. Druk na tego typu folii cieszy się ogromną popularnością. Można ją zastosować zarówno wewnątrz budynku, jak i również na zewnątrz. Folia OWV została stworzona do umieszczania na płaskich powierzchniach np. na szkle. Z jednej strony jest biała i błyszcząca, z drugiej czarna. Taki materiał sprawia, że zadrukowana strona jest wyraźna i dobrze widoczna. Zastosowana w materiale perforacja sprawia, że światło przechodzi swobodnie do pomieszczenia.

Folia OWV — jak działa?


Folia siateczkowa sprawia, że osoby będące wewnątrz pomieszczenia widzą to, co dzieje się na zewnątrz. Natomiast osoby przebywające na zewnątrz widzą tylko prezentowaną reklamę. Folia jest łatwa w aplikacji, doskonale pasuje do oklejania dużych powierzchni.

Folia siateczkowa OWV — zastosowanie


Folia OWV dzięki mocnemu przywieraniu do podłoża znajduje zastosowanie w oklejaniu pojazdów np. komunikacji miejskiej. Również w restauracjach i witrynach w centrach handlowych.

Stawiamy na szybki czas realizacji wydruku, zapewniając wykonanie usługi w dobrej cenie. Osiągamy najwyższą jakość druku, stosując wysokiej klasy sprzęt drukarski. Maksymalna szerokość druku to 150 cm.Jak wykonać projekt graficzny?


Projekt graficzny mogą Państwo wykonać samodzielnie i przesłać go do naszej drukarni. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na wykonanie grafiki, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz dział projektowania graficznego przygotuje indywidualny i profesjonalny. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 509 476 001.

Drukarnia Projekt wykonuje wydruki najwyższej jakości i rozdzielczości. Nasze realizacje doskonale oddają głębię i nasycenie kolorów. Zapewniamy również najwyższej jakości folię z perforacją.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wydruków na foli One Way Vision.