Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
dl.pdf
dl.cdr

Zaprojektowanie ulotki


To, co wyróżnia naszą drukarnię na rynku to stawianie na kreatywność, innowacyjność i profesjonalizm. Nasi graficy dokładają wszelkich starań, aby projekty były nowoczesne i przyciągały uwagę odbiorców. Klienci mogą liczyć na każdym etapie współpracy na fachowe doradztwo. Doradzimy w wyborze efektywnej formy przekazanej treści ulotki. Chwytliwe hasło i dobrze zaprojektowana szata graficzna przyciągnie uwagę potencjalnych nabywców.

Ulotki reklamowe drukujemy już od nakładu 10 sztuk. Oferujemy Państwu dogodne formaty między innymi ulotki: DL, A6, A5, A4, A3. Podłoże drukowe to wysokiej jakości papier kredowy 135 g lub 170g. Nasze ulotki możemy zadrukować jednostronnie lub dwustronnie w pełnej gamie kolorów CMYK. Dzięki cyfrowej metodzie druku możemy zagwarantować w dobrej cenie przy małych nakładach. W przypadku dużych nakładów zamówienia są realizowane metodą druku offsetowego. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Kontrola produktu na każdym etapie produkcji to gwarancja wysokiej jakości produktu. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania i wymagania klientów.

Ulotki


Ulotki mimo swoich niewielkich rozmiarów, mają ogromną moc reklamy. Trafia ona do bardzo dużej ilości potencjalnych klientów. Mają one podwójne zastosowanie. Z jednej strony to doskonały sposób na przedstawienie swojej oferty firmowej nowym klientom. Natomiast z drugiej strony utrzymują kontakt i prezentują bieżącą ofertę stałym kontrahentom. Warto pamiętać, że ulotka nie musi ograniczać się wyłącznie do funkcji reklamowej. Mają one duże zastosowanie podczas koncertów, festiwali muzycznych, informacji o przebiegu wydarzenia.
W przypadku pytań dotyczących ulotek bądź innej oferty zapraszamy do kontaktu tel. 509-476-001. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta oraz fachowe doradztwo. Znamy się na tym bardzo dobrze, dlatego zaufało nam już tak wiele klientów. Czekamy aż ty dołączysz do tej grupy!

Zastosowanie


Ulotki mogą mieć wiele zastosowań jako:
- karta menu w restauracji,
- voucher lub karta rabatowa,
- ulotka informacyjna
/>