Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Klejenie:
Typ:
Ilość kart:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
dl.pdf
dl.cdr

Notesy z logo firmy


Bloczki z logo firmy to idealna forma reklamy, ale równocześnie bardzo efektywne prezenty biznesowe. Zapewne każdy z Państwa ma w domu lub w pracy kilka notesów reklamowych z logo. Nic więc dziwnego, że takie gadżety to idealna reklama dla Twojego biznesu. Notatki firmowe obok swojej funkcji będą budowały markę twojej firmy przyczyniając się do wzrostu prestiżu.

Notesy reklamowe A5, A6, A4


Wykonujemy eleganckie notesy firmowe z logo w dowolnym formacie, według potrzeb klienta. Standardowym papierem jest papier offsetowy — z wyglądu bardzo podobny do papieru ksero. Notesy blokujemy po 25, 50 lub 100 kartek. Bloczki notesowe z własną reklamą mogą być gładkie, w kratkę lub w linie. W odpowiedzi na Państwa potrzeby staramy się o to, aby oferta bloczków była jak najbardziej kompleksowa. Z pewnością w naszych zasobach znajdą się propozycję trafiające w gust każdego klienta. Doradzimy również, która z ofert naszych notesów będzie idealnie nadawać się w odniesieniu do okazji biznesowej. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy profesjonalny zespół pracowników, zdolny pomóc w realizacji każdego zamówienia — kontakt 509-476-001.

Projekt bloczków z nadrukiem — jak zrobić?


Jeśli nie masz doświadczenia, proponujemy skorzystanie z naszej oferty. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając projekty graficzne na najwyższym poziomie. Zaprojektowane przez doświadczonych z bogatą wiedzą grafików, które przyciągną uwagę klienta.

Jak wykorzystać bloczki z logo ?


Bloczki reklamowe z nadrukiem, jakie Państwu oferujemy, to niezbędny element prac w biurze. Również do promocji firmy. Doskonale pasują do takich wydarzeń jak eventy, spotkania, prezentacje, mogą również służyć jako reklama. Są doskonałym miejscem na różne zapisy — notatki, informację. Produkt może zostać zadrukowany w kolorze zarówno jednostronnie, jak i dwustronnie.

Notesy na spirali


Szybki dostęp do notatek — to możliwe dzięki notesom reklamowym na spirali. Spirala spina kartki notesu, a te nie odrywają się łatwo i nie gubią. Notes na spirali to nieodzowny element każdego biura, spotkań biznesowych oraz konferencji. Spirala może być umieszczona po długim lub po krótkim boku.

Notes reklamowy z nadrukiem — gwarancja zadowolenia


Mały i niezwykle funkcjonalny notes to ciekawy gadżet reklamowy służący Twoim klientom i pracownikom.


/>