Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Uszlachetnienie:
Nacinanie

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania

Jeśli nie znalazłeś produktu lub formatu jakiego szukałeś, napisz do nas na maila: biuro@drukarnia-projekt.pl


Naklejki na chleb


Nasza drukarnia poleca Państwu etykiety samoprzylepne na chleb, które można dowolnie personalizować. Zachęcamy do składania ofert przez naszą stronę internetową. Jesteśmy otwarci na oryginalne pomysły i potrafimy dostosować się do potrzeb naszych klientów. Zadowolenie klientów daje nam dużo satysfakcji i motywacji do realizowania kolejnych zleceń. Dzięki możliwości doboru spersonalizowanego zlecenia nasza drukarnia przedstawia kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.

Etykiety na chleb — zastosowanie


Najczęściej wybieranymi naklejkami przez naszych klientów są etykiety na:

- etykiety na chleb
- etykiety na pieczywo
- etykiety na chleb żytni
- naklejki na chleb pszenny
- naklejki na chleb orkiszowy
- naklejki na chleb razowy
- naklejki na chleb graham
- naklejki na bagietki

Etykiety na chleb mogą mieć dowolny rozmiar i kształt. Naklejki powinny pełnić funkcję informacyjne, ale przede wszystkim oznaczyć produkt własną marką. Dobrze przygotowana etykieta nada produktom charakteru i ciekawego wyglądu.

Etykiety na chleb — projekt


Przy zaprojektowaniu naklejki na chleb należy wziąć pod uwagę niezbędne informacje takie jak:

- informację o producencie,
- rodzaj pieczywa,
- datę ważności,
- informację o składnikach,
- nazwę firmy

Drukarnia Projekt — to wybór najlepszych naklejek na chleb


Zamawiając etykiety w Drukarni Projekt, mają Państwo gwarancję wysokiej jakości etykiet na chleb. W ofercie posiadamy etykiety zadrukowane na papierze samoprzylepnym. Każda etykieta jest starannie wykonana. Posiada atest żywnościowy, można ją stosować do każdego rodzaju pieczywa. Etykiety, jakie otrzymują Państwo z naszej drukarni to gwarancja zadowolenia. Nasze etykiety nie ulegają odklejaniu, są również odporne na
przegniecenia. Oferujemy Państwu etykiety cięte na gotowo — pojedynczo lub w paski.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących etykiet na chleb lub innej oferty zapraszamy do kontaktu mailowego, lub telefonicznego. Nasi doradcy udzielą Państwu wsparcia na każdym etapie składania zamówienia.