Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Zadruk:
Ilość stron kalendarium:
Przesuwane okienko:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
kalendarz_jednodzielny_jednomiesieczny.pdf
kalendarz_jednodzielny_jednomiesieczny.cdr

Kalendarz jednodzielny 2020

Kalendarze jednodzielne oferowane przez naszą drukarnię to idealny prezent dla klientów Twojej firmy. Ważną zaletą takich kalendarzy ściennych jest ich rozmiar. Kalendarz jednodzielny ma wymiar 310 x 440 mm. Pozwala to na eksponowane kalendarza dziennego w każdym miejscu. To bardzo popularna forma reklamy, która promuje Twoją firmę przez cały rok. Kalendarze reklamowe z płaską główką wykonane są na kartonie 270 gram lub na kredzie matowej 300 gram przy nakładach do 100 sztuk.

Do zagospodarowania na reklamę pozostaje duża plansza główki oraz część plecków. Kalendarze jednodzielne z logo firmy wykonujemy również z główką wypukłą. Nasze kalendarze na ścianę są robione z najwyższej klasy materiałów. Do kalendarza dziennego przyklejane jest czytelne kalendarium składające się z 12 stron. Dostępne w kolorze białym i żółtym. W trzech językach: polskim, angielskim, niemieckim. Zawiera święta, imieniny oraz numerację tygodnia. Kalendarz 2020 będzie stanowił świetną reklamę przez cały rok. Kalendarze do druku posiadają dziurkę do zawieszania. W ofercie znajduje się również możliwość wyboru przesuwnego okienka.


Kalendarz ścienny jednodzielny 2020

Kalendarze dzienne drukujemy w świetnej jakości z doskonałym odwzorowaniem barw. Równomierność natężenia kolorów, gładkie przejścia tonalne. To wyróżnia nasze kalendarze ścienne na tle konkurencji. Kolory są nasycone, do tego możemy pokryć grafikę błyszczącym laminatem. Kalendarze imieninowe są niedrogie a przy tym bardzo funkcjonalne. Co sprawia, że stanowią dobrą promocję Twojej firmy wśród klientów. Stanowią świetną reklamę, przez cały rok.


Zaprojektuj swój kalendarz imieninowy

Możesz wykonać własny projekt kalendarza. W tym celu zapraszamy do skorzystania z makiet dołączonych na naszej stronie. Nasza firma oferuje Państwu również realizację projektu graficznego. Bogate doświadczenie naszego studia graficznego pozwoli przygotować projekt na miarę Państwa oczekiwań. Nasi doradcy udzielą Państwu wsparcia na każdym etapie składania zamówienia. Zapewniamy wszystkim naszym klientom najwyższe standardy obsługi. Kalendarze imieninowe oferowane przez naszą drukarnię to wspaniały prezent.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami kalendarzy:
- kalendarz trójdzielny
- kalendarz wykrawany
- kalendarz namiot
- kalendarz listwowany