Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
90x50.pdf
90x50.cdr

Wizytówka firmowa


Wizytówka reklamowa to jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod przekazywania informacji. Towarzyszy chwilą nawiązywania znajomości osobistych, a przede wszystkim firmowych. Wizytówka firmowa jest istotnym elementem kreującym wizerunek firmy. Również to doskonały sposób na przedstawienie swojej działalności potencjalnym klientom. Choć wydaje się mała, ma znaczenie dla każdej marki i firmy. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom można mieć ją zawsze przy sobie — w portfelu, kieszeni, notesie. Nasza drukarnia wykonuje druk wizytówek szybko i tanio, pozostawiając jakość na najwyższym poziomie. Zarówno dla klientów indywidualny, jak i firm.
Najważniejsze, aby wizytówka firmowa wywołała jak najlepsze pierwsze wrażenie. Dobra wizytówka musi być wysokiej jakości — z naszą drukarnią to możliwe! Dokładamy wszelkich starań na każdym etapie produkcji. Dzięki czemu produkt, jaki otrzyma klient zawsze, jest profesjonalnie wykonany. Kluczowe znaczenie ma również gramatura papieru, na jakiej jest drukowana wizytówka reklamowa. Nasza firma wykonuje je na papierze 350g, - to odpowiednie podłoże dla tego produktu.

Jaki rozmiar wizytówek?


Wizytówki drukujemy w formacie 90 x 50 mm. W naszej ofercie znajduje się możliwość zadruku jednostronnie lub dwustronnie. W zadruku jednostronnym zostaje zadrukowana tylko jedna strona wizytówki. Dwustronny zadruk to nadruk na dwóch stronach, co daje większe możliwości. Pełna paleta kolorów CMYK sprawi, że kolory będą żywe i dobrze nasycone. Na życzenie klienta wydrukujemy dowolny format wizytówki.

Projektowanie


Jeśli masz własny wzór wizytówki, z chęcią go dla Ciebie wydrukujemy. Natomiast jeśli nie wiesz jak się za niego zabrać — zleć go nam! Dzięki profesjonalnym i dobrze wykwalifikowanym grafikom wspólnie stworzymy wzór wizytówki Twoich marzeń. Dzięki nowoczesnym i kreatywnym projektom masz szansę wyróżnić się i zostać zapamiętamy wśród konkurencji.
Połączenie nowoczesnego projekt i wysokiej jakości druku to pewny sukces Twojej firmy.
Każdy klient naszej firmy otrzyma wizytówki zgodnie z uzgodnieniami i terminie. Solidność i wiarygodność to podstawa Drukarni Projekt.
/>