Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Papier:
Zadruk:
Uszlachetnienie:
Ilość stron kalendarium:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
namiot.cdr
namiot.pdf

Kalendarz biurkowy namiot


Kalendarz biurkowy miesięczny to nieodzowny element każdego biurka. To jeden z niezastąpionych form organizera, który spotyka się w miejscach pracy. Kalendarz wykonujemy w wymiarach 170 x 130 mm. Jest to bardzo popularny wzór kalendarza, który w łatwy i wygodny sposób można ulokować na biurku.

Kalendarz piramidka posiada pola do zadruku z obu stron. Na awersie może znajdować się dowolne zdjęcie lub grafika oraz kalendarium z danym miesiącem. Frontowe pole reklamowe kalendarza jest dwukrotnie mniejsze niż jego tylna część.

Zapewniamy gotowy czytelny projekt kalendarium na dany rok. Kalendarium posiada 12 kartek z możliwością odrywania miesięcy. Dodatkowo podstawa kalendarium wzmocniona jest tekturką.

Materiał, jaki stosujemy to karton 270 g. Z możliwością uszlachetnienia wydruku jednostronnie folią błyszczącą.

Kalendarz biurkowy miesięczny — projektOferujemy Państwu gotowe makiety, które ułatwią wykonanie własnego projektu. Przy tworzeniu kalendarza warto wziąć pod uwagę, że będzie on reprezentował Twoją firmę przez cały rok. Dlatego proponujemy powierzyć wykonanie projektu nam — profesjonalistom. Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy, przygotują projekt na miarę Państwa oczekiwań. Staramy się, aby projekty były nowoczesne, innowacyjne i przyciągały wzrok klientów. Zapewniamy kontrolę na każdym etapie produkcji. Dlatego produkty, jakie wychodzą od nas z drukarni są najwyższej jakości.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. Tak, aby każdy klient miał możliwość dowiedzieć się, jak najwięcej na temat drukowanych kalendarzy. Składając zamówienie w naszej drukarni, zapewniamy najwyższą trwałość i wspaniały wygląd. Służymy swoją wiedzą i fachową pomocą.

Kalendarz namiot to standardowa rzecz w wielu firmach. Zapewniamy duży wybór materiałów w atrakcyjnych cenach. Dzięki kalendarzom stojącym na biurku możecie być pewni, że wasza reklama pozostanie w świadomości kontrahentów przez cały rok.