Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Pudełko
Uszlachetnienie:
karteczki

Twoja wycena:

( z VAT)

Notes w kartonowym pudełku

Notes w kartonowym pudełku z indywidualnym nadrukiem to bardzo funkcjonalny gadżet reklamowy. Pudełko z kartkami może stworzyć firmowy zestaw reklamowy. Zarówno wszystkie ścianki opakowania, jak i wewnętrzne karki możemy zadrukować według indywidualnego projektu klienta. Dlatego obojętnie jak ustawimy, pudełko z kartkami z każdej strony Twoja reklama będzie widoczna. Tego typu notes z pewnością sprawdzi się w biurze każdej firmy.

Do produkcji notesu w kartoniku stosujemy karton 270 gram z bielonym spodem. Główka opakowania służy również do jego zamknięcia. Dodatkowo możemy wzmocnić pudełko folią błyszczącą lub matową. Sprawi to, że notes box będzie wyglądał elegancko i prestiżowo. Kartki znajdujące się wewnątrz kartonika mają wymiar 89 x 89 mm, z możliwością ich zadrukowania. Wykonane są z papieru offsetowego 80 gram.

Z myślą o wygodzie korzystania z notesu w kartoniku zaprojektowaliśmy specjalne wycięcie na palec, które ułatwi wyciąganie kartek. Możliwość zamknięcia pudełka pozwala utrzymać porządek wśród luźnych kartek.

Notes w pudełku

Notesy reklamowe w kartoniku z nadrukiem, jakie oferuje nasza drukarnia, to niezbędny element prac w biurze. Doskonale pasują na eventy, spotkania, prezentacje, może również służyć jako reklama. Notesy w kartonowym pudełku są doskonałym miejscem na różne zapisy — notatki, informację.

Notes box — jak zrobić?

Jeśli nie masz doświadczenia, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej drukarni. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając projekty graficzne na najwyższym poziomie. Zaprojektowane przez doświadczonych z bogatą wiedzą grafików, które przyciągną uwagę klienta. Projekty, jakie tworzymy, są nowoczesne, i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Pudełko z kartkami może stworzyć bardzo dobry zestaw reklamowy dla firmy, wraz z przyborami do pisania. Dlatego polecamy skorzystanie z oferty na długopisy aluminiowe z grawerem.

W razie pytań i wątpliwości dotyczącej oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego 509 476 001 lub mailowego biuro@drukarnia-projekt.pl