Trwa wczytywanie produktów

Lista produktów

Banery Box z kartkami Breloki akrylowe Daszki Datowniki Długopisy aluminiowe Druki samokopiujące Etykiety na miód Etykiety odzieżowe Etykiety / naklejki - wymiana oleju Etykiety/naklejki na chleb Etykiety / naklejki na gaśnice Etykiety / naklejki na kartony Etykiety / naklejki na kotły, piece Etykiety / naklejki na maszyny Etykiety / naklejki na wino Fototapeta Gumki do pieczątek Instrukcje obsługi Kalendarz - planer (podkład na biurko) Kalendarz jednodzielny Kalendarz namiot Kalendarz trójdzielny Kalendarze listkowe Kalendarze listwowane Katalogi szyte Koperty Naklejka podłogowa NASTĘPNY KLIENT Naklejki na folii samoprzylepnej o nieregularnym kształcie Naklejki na folii samoprzylepnej prostokątne Namiot wykrawany Notesy Obrazy na płótnie Papier firmowy Pieczątki antybakteryjne - microban Pieczątki automatyczne Pieczątki automatyczne z gumką Pieczątki kieszonkowe z gumką Plakat - co powinieneś wiedzieć o kwarantannie Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu + PAMIĘTAJ Plakat - Jak zapobiegać zakażeniu? Plakat - Obostrzenia dotyczące swobodnego przemieszczania Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się Plakat - Ograniczenia w przemieszczaniu się - wyjątki Plakat - Zasady kwarantanny Plakat dla aptek Plakat dla szpitali Plakaty Plakaty wielkoformatowe Przyłbica ochronna Przyłbica ochronna z pianką Roll-Up Samokopie A4 Teczki Tuszownice - poduszki wymienne Ulotki Ulotki składane Vlepki/naklejki papierowe Widokówki Wizytówki Wizytówki foliowane Wydruki na bilbordy Wydruki na foliach Wydruki na folii OWV Wykałaczki reklamowe Zaproszenia Znaczki Etykiety/ naklejki na ser Samokopie A5 Samokopie A6 Voucher/ Bon upominkowy
Koszyk

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Materiał:
Laminowanie:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
Etykieta podłogowa - następny klient

W obecnej sytuacji zalecane jest utrzymywanie szczególnej ostrożności. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naklejek podłogowych zabezpieczonych laminatem. Etykieta z zaokrąglonymi narożnikami idealnie sprawdzi się w aptekach, piekarniach, sklepach, marketach, bankach, biurach obsługi klienta - wszędzie tam gdzie tworzą się kolejki, a należy zachować odpowiedni dystans między klientami. 

W związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną koronawirusem Drukarnia Projekt wychodzi naprzeciw potrzebom związanym z zachowaniem szczególnych środków ostrożności i bezpieczeństwa w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa.

Specjalnie dla Państwa wprowadzamy do swojej oferty naklejki podłogowe „NASTĘPNY KLIENT”. Naklejki są wykonane z trwałej foli ploterowej oraz zabezpieczone laminatem podłogowym, dzięki czemu naklejka będzie trwała. Wydruk w odbijających kolorach czarno- żółtym zapewnia widoczność już z dalekiej odległości. Dzięki temu, każdy klient zauważy gdzie powinien się znajdować, aby nie narażać swojego i innych zdrowia i nie zarazić się koronawirusem. Wysoka technika oraz precyzja druku, która wyróżnia naszą firmę gwarantuje wydruk wysokiej jakości, dlatego kolory długo pozostaną nasycone, a naklejka dobrze widoczna. Pozwala to na długoterminowe wykorzystanie naklejki, nie tylko w okresie pandemii koronowirusa, ale również po niej.

Zabezpieczenie naklejki laminatem podłogowym pozwala na jej długie użytkowanie bez obawy o zniszczenie. Oczywistym jest, że podłoga często się brudzi i musi zostać wyczyszczona. Zadaniem laminatu jest zabezpieczenie jej w taki sposób, aby nie została zniszczona pod wpływem zewnętrznych czynników.

Naklejka przeznaczona jest do wykorzystania w aptekach, piekarniach, bankach, biurach obsługi klienta. Wszędzie tam, gdzie tworzą się kolejki, a należy zachować bezpieczny odstęp.

Zdrowie, a co za tym idzie życie w tych trudnych czasach jakie nastały jest najcenniejsze. Zadbaj o swoich pracowników jak i klientów. Zapewnij im bezpieczne zakupy oraz załatwienie najpotrzebniejszych spraw.

Drukarnia Projekt dołącza do akcji #zostańwdomu i umożliwia klientom zamówienie i dostarczenie towaru bez wychodzenia z domu. Nasz kurier dostarczy Państwa paczkę w każde miejsce w Polsce #drukujonline.

Naklejki podłogowe to jeden w wielu produktów, które zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty, aby walczyć z koronawirusem. Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje:


Uwaga dotycząca montażu naklejki z laminatem podłogowym!

Przed montażem naklejki należy upewnić się, że powierzchnia jest sucha oraz wolna od brudu. Powyższe czynniki skraca