Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Typ:
Materiał:
Laminowanie:

Twoja wycena:

( z VAT)

Powyższe ceny dotyczą druku jednego projektu.


Magnesy reklamowe


Magnesy
to gadżet o szerokim zastosowaniu. Idealnie sprawdza się jako materiał reklamowy, informacyjny oraz promocyjny. Naklejki magnetyczne to zadrukowana, pokryta laminatem folia samoprzylepna, przyklejona na specjalną folię magnetyczną.

Magnesy mogą być wykorzystywane do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Oferujemy Państwu magnesy z własnym nadrukiem. Nasze magnesy drukowane są w technologii solventowej zapewniającej wysoką jakość druku.

Jesteśmy otwarci na oryginalne pomysły i projekty. Potrafimy dopasować się do wymagań klientów. Naklejki magnetyczne to również doskonała forma reklamy. Szczególnie dobrze sprawdzają się jako reklama na pojazdy samochodowe. Magnesy reklamowe to doskonały sposób na wyróżnienie się na drodze lub zwiększenie rozpoznawalności firmy. Taką reklamę można w dowolnej chwili zdjąć bez ryzyka uszkodzenia lakieru.

Dysponujemy sprzętem wysokiej klasy oraz zaawansowanym technologicznie. To wszystko sprawia, że wykonywane przez nas magnesy spełniają wysokie standardy jakościowe. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pozwala to na stworzenie magnesów, na których znajdują się niewielkie detale. Gwarantujemy Państwu szybką i sprawną realizację zamówienia. Wybierając naklejki magnetyczne w naszej drukarni, mają Państwo pewność, że produkt, jaki dopracowany w każdym calu.

Naklejki magnetyczne — zastosowanie


Naklejki magnetyczne mają szerokie zastosowanie. Można umieścić je na wszelkiego rodzaju podłożach metalowych. Najczęściej spotykane są jako:

- naklejki magnetyczne na samochód,
- naklejki magnetyczne na lodówkę,
- magnesy dla dzieci,
- naklejki magnetyczne na telefon,
- magnesy na lodówkę,
- naklejki magnetyczne na zmywarkę
- naklejki magnetyczne na taxi,
- naklejki magnetyczne na busa

Mamy możliwość zaoferować Państwu magnesy / naklejki magnetyczne w konkurencyjnych cenach. Niskie ceny zapewniamy przy małych, jak i większych nakładach.

W przypadku pytań dotyczących oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu.
/>