Trwa wczytywanie produktów

Złóż zamówienie w ciągu : : , a wyślemy je w dniu

Format:
Kolor tuszu:

Twoja wycena:

( z VAT)
Makiety do pobrania
microban.pdf
makieta.cdr

Parametry techniczne

Format pieczątki: 27 x 10 mm,
Kolory odbijanej treści: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy,
Kolory karteczek dołączonych do opakowania: czarny, czerwony, niebieski, zielony,
Kolor tworzywa: biały.

Pieczątka Printer IQ łączy wszystkie zalety automatów samotuszujących z wyjątkowym wizerunkiem. Liczne innowacje i fascynujące techniczne szczegóły gwarantują precyzyjne i łatwiejsze używanie pieczątki. Dodatkowo pieczątka została wyposażona w ochronę antybakteryjną Microban. Trwała, wbudowana w procesie produkcji zapobiega namnażaniu się szkodliwych bakterii. Oprócz właściwości antybakteryjnych, pieczątka IQ Microban jest bardzo trwała, wytrzymała nawet na upadek na twardą powierzchnię.


Opis techniczny

Przezroczysta podstawa ułatwia wykonanie odbicia treści we właściwym miejscu. Stopki antypoślizgowe zabezpieczają pieczątkę przed przesuwaniem na papierze dlatego gwarantuje czytelną treść . Wykonana z tworzyw najwyższej jakości. Obudowa pieczątki dostępna w kolorze białym. Okienko pozwala w pełni spersonalizować pieczątkę. Opakowanie z pieczątką zawiera karteczkę indeksującą, z dwoma wizerunkami prezentującymi ochronę Microban. 

Najczęstsze zastosowanie

Pieczątka firmowa, podpisowa, imienna. Dedykowana do takich miejsc, w których pieczątka często stosowana jest przez kilka osób między innymi: na lotniskach, przejściach granicznych, szpitalach, klinikach, przychodniach, szkołach i firmach.

/>